Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


Lajme dhe Informacione mbi kombetaren tone

Lajmerim & NgitesPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Ngites:  UEFA pezullon Shqipėrinė, Kosova nė monitorim 0polskaALB594Shiko mesazhin e fundit prej Sat Mar 15 2008, 02:31
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   KUPA E BOTES 2010 / AFRIKA E JUGUT 1LuAnIBarDhEKalTer2681Shiko mesazhin e fundit prej Tue Sep 02 2008, 11:59
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   Han, listė me polemika e surpriza 0polskaALB495Shiko mesazhin e fundit prej Tue Mar 11 2008, 11:22
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   Polonia konfirmon miqėsoren me Shqipėrinė mė 27 maj 0polskaALB467Shiko mesazhin e fundit prej Mon Mar 03 2008, 13:57
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   Shqiperia miqesore me Polonine 0polskaALB452Shiko mesazhin e fundit prej Tue Feb 05 2008, 14:09
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   Arabi Saudite-Shqipėri. Dhuratė prej “sheikėsh”, 70 mijė $ 0stilltoni459Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jan 28 2008, 12:53
nga stilltoni
Asnjė mesazh i ri   Grumbullimi per ne Antalia. Lista Zyrtare. 1polskaALB436Shiko mesazhin e fundit prej Fri Jan 11 2008, 02:15
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   Kuqezinjte e nisin me Suedine e Ibrahimovicit 1stilltoni465Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jan 07 2008, 15:59
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   Duka zgjedh: Holandezi Ari Haan drejt bankinės kuqezi 2polskaALB509Shiko mesazhin e fundit prej Wed Dec 26 2007, 23:20
nga LuAnIBarDhEKalTer
Asnjė mesazh i ri   Jane 9 kandidate per stolin kuqezi 0Admin472Shiko mesazhin e fundit prej Sat Dec 15 2007, 13:58
nga Admin
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  SHQIPERI - BJELLRUSI 6polskaALB747Shiko mesazhin e fundit prej Mon Nov 19 2007, 13:33
nga LuAnIBarDhEKalTer
Asnjė mesazh i ri   Kombėtarja fiton 3-1 testin me U-19/shenon Mustafaj i Peqini 0polskaALB499Shiko mesazhin e fundit prej Wed Nov 14 2007, 20:46
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   Roi Kin do Dallkun e 0kliti453Shiko mesazhin e fundit prej Fri Oct 26 2007, 13:17
nga kliti
Asnjė mesazh i ri   Shorti pėr Botėrorin 2010, Shqipėria nė vazon e katėrt 0polskaALB505Shiko mesazhin e fundit prej Thu Oct 25 2007, 13:07
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   SHQIPERI - BULLGARI 2polskaALB447Shiko mesazhin e fundit prej Fri Oct 19 2007, 12:34
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   Slloveni - SHQIPERI 7polskaALB506Shiko mesazhin e fundit prej Fri Oct 19 2007, 12:32
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   UEFA ul nė dy ndeshje pezullimin e Lorik Canės 0polskaALB425Shiko mesazhin e fundit prej Fri Oct 12 2007, 19:07
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   Lorik Cana: “I kerkoj falje kombit tim!”. E ardhmja: Chelsea 0polskaALB572Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 27 2007, 22:07
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   Gjesti ndaj Van Nistelroi, 3 javė pezullim Canės 1polskaALB442Shiko mesazhin e fundit prej Mon Sep 24 2007, 15:16
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   Bariē: Nėse Cana merr edhe njė karton nuk do vijė mė 0polskaALB404Shiko mesazhin e fundit prej Sat Sep 22 2007, 11:50
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   VIP-at shqiptarė tė Ligės sė Kampioneve 0polskaALB479Shiko mesazhin e fundit prej Tue Sep 18 2007, 14:10
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   SHQIPERI - Hollande 5polskaALB688Shiko mesazhin e fundit prej Sat Sep 15 2007, 14:21
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   FSHF: Ankesė nė UEFA 0polskaALB559Shiko mesazhin e fundit prej Sat Sep 15 2007, 14:18
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   Mediat e huaja: “Van Nistelroi shpėtoi Holandėn nga turpi ne 0polskaALB506Shiko mesazhin e fundit prej Sat Sep 15 2007, 09:18
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   RENDITJA E FIFA-se 0polskaALB624Shiko mesazhin e fundit prej Thu Aug 23 2007, 18:46
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   SHQIPERI - MALTE 2polskaALB514Shiko mesazhin e fundit prej Thu Aug 23 2007, 18:32
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  Kush eshte lojtari me i keq i Kombetares ? 0polskaALB524Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jul 28 2007, 21:28
nga polskaALB
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   FUTBOLLISTET SHQIPTARE NEPER BOTE 18polskaALB3665Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jul 28 2007, 21:03
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   KOMBETARIA SHQIPETARE DHE BARIC!!! 1polskaALB598Shiko mesazhin e fundit prej Tue Jun 26 2007, 17:43
nga polskaALB
Moderator
Moderators
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmerim Lajmerim
  • Ngites Ngites
  • Global announcement Global announcement
Ora ėshtė Tue Nov 20 2018, 22:44