Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Han, listė me polemika e surpriza

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Han, listė me polemika e surpriza

  Mesazh nga polskaALB prej Tue Mar 11 2008, 11:22

  Han, listė me polemika e surpriza
  Trajneri
  holandez Ari Han bėri pėrfundimsiht publike edhe emrat e lojtarėve tė
  thirrur pėr dy ndeshjet miqėsore, ato kundėr Arabisė Saudite nė Dubai
  (21 mars, datė jo e lirė e FIFA-s) dhe kundėr Moldavisė nė Tirasol (26
  mars, darė zyrtare e FIFA-s).

  Surprizat e ish-trajnerit tė Kinės
  nuk janė tė pakta, kur shikon listėn “B” kundėr Arabisė Saudite.
  Maringlen Shoshi, Hair Zeqiri, Marius Ngjela, Gjergji Muzaka thirren
  pėr herė tė parė pėr njė miqėsore.

  Lista zyrtare (A) e Moldavisė
  sheh Gjergji Muzakėn nė rolin e njė sulmuesi, dhe jo Hamdi Salihin,
  edhe pse sulmuesi i SV Ried nė Austri ka shėnuar 11 gola.

  LISTA PĖR ARABINĖ SAUDITE

  Portier

  Enea Koliēi

  Olti Bishani

  Mbrojtės

  Admir Teli

  Andi Lila

  Endri Vrapi

  Maringlen Shoshi

  Elvis Sina

  Paulin Dhėmbi

  Mesfushori

  Klodian Duro

  Bledi Shkėmbi

  Elis Bakaj

  Gilman Lika

  Hair Zeqiri

  Gjergj Muzaka

  Sulmues

  Jahmir Hyka

  Marius Ngjela

  Xhevahir Sukaj

  Vioresin Sinani  KOMBĖTARET

  LISTA PĖR MOLDAVINĖ
  Portier

  Arjan Beqaj

  Isli Hidi

  Mbrojtės

  Elvis Sina

  Armend Dallku

  Kristi Vangjeli

  Debatik Curri

  Endri Vrapi

  Mesfushor

  Lorik Cana

  Klodian Duro

  Ervin Skela

  Altin Lala

  Ervin Bulku

  Ansi Agolli

  Gilman Lika

  Sulmues

  Edmond Kapllani

  Erjon Bogdani

  Jahmir Hyka

  Gjergji Muzaka


  _________________

   Ora ėshtė Sat Nov 17 2018, 14:06