Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Grumbullimi per ne Antalia. Lista Zyrtare.

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Grumbullimi per ne Antalia. Lista Zyrtare.

  Mesazh nga polskaALB prej Fri Jan 11 2008, 02:14

  Grumbullimi per ne Antalia. Lista Zyrtare.

  PORTIERE

  1. Ilion Lika--- Elnasani
  2. Enea Koliqi--- Iraklis FC
  3. Samir Ujkani--- Palermo


  MBROJTES

  1. Nevil Dede --- Tirana
  2. Andi Lila --- Besa
  3. Erion Xhafa --- Tirana
  4. Enri Vrapi --- Tirana
  5. Tefik Osmani ---Partizani
  6. Elvis Sina ---Tirana
  7. Arjan Pisha --- Dinamo
  8. Ansi Agolli --- Vaasan Palloseura


  MESFUSHOR

  1. Klodian Duro --- Tirana
  2. Blendi Shkembi --- Partizani
  3. Elis Bakaj --- Partizani
  4. Jahmir Hyka --- Tirana
  5. Gilman Lika --- Vllaznia
  6. Paulin Dhembi --- Partizani
  7. Bekim Kuli --- Dinamo

  SULMUES

  1. Vioresin Sinani --- Vllaznia
  2. Daniel Xhafa --- Tirana
  3. Migen Memelli --- GAIS
  4. Xhevair Sukaj --- Vllaznia
  5. Sabino Plaku --- Dinamo
  6. Shaban Ismaili --- FC Stuttgart


  _________________
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: Grumbullimi per ne Antalia. Lista Zyrtare.

  Mesazh nga polskaALB prej Fri Jan 11 2008, 02:15

  Ujkani nuk vjen. Llani: “Ndihem i vlerėsuar”

  Tirane (Shqiperi)- Ka nisur jo me pak probleme prag-aventura e kuqizinjve nė Antalia tė Turqisė. Pas refuzimit tė trajnerėve pėr tė dėrguar lojtarėt e tyre (Dinamo, Vllaznia), lojtarėve qė nuk kanė mundėsi tė provohen nga trajneri holandez Ari Han, i ėshtė shtuar edhe portieri i Shpresave tė Shqipėrisė dhe Palermos nė Itali, Samir Ujkani. Nė vend tė tij ėshtė thirrur Ervin Llani, titullar i padiskutueshėm te Shkumbini, por edhe me njė paraqitje pozitive te skuadra pėrfaqėsuese U-21. “Ndihem shumė i kėnaqur pėr njė ftesė tė tillė, por edhe i befasuar njėkohėsisht, pasi lista ishte shpallur njė ditė mė parė dhe emri im nuk figuronte”, - tha Llani nė linjė telefonike. “Nuk mund tė them asgjė mė shumė veēėse tė falenderoj tė gjithė ata qė besojnė tek aftėsitė e mia dhe trajnerin Han”, tha 24 vjeēari Llani. “Kombėtarja? Le tė shpresojmė”.


  _________________

   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 03:01