Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  SHQIPERI - BULLGARI

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  SHQIPERI - BULLGARI

  Mesazh nga polskaALB prej Tue Oct 16 2007, 13:10

  Zbardhet formacioni, Bariē fut Salihin ndaj Bullgarisė

  (Derguar me: 16/10/07)

  Ndaj Bullgarisė do tė guxohet mė shumė. Oto Bariē tashmė bindet se skuadra qė ka nėn urdhėra mund tė arrijė edhe fitoren dhe tė mėrkurėn nė mbrėmje, do tė hedhė nė fushė njė formacion mė sulmues se ai i tė shtunės ndaj Sllovenisė. Gjithēka fillon qė nga ndryshimi i skemės, qė nuk do tė jetė mė 5-4-1, por e zakonshmja 4-4-2. Duke parė mungesėn e golit, Bariē do tė hedhė nė fushė qė nga minuta e parė sulmuesin e Riedit nė Austri Hamdi Salihi, i cili mendohej se do tė ishte titullar edhe nė Celje, por gjėrat ndryshuan nė momentin e fundit. Nė kėtė mėnyrė, Shqipėria do tė ketė dy lojtarė goli nė vijėn e parė, ku shkodrani do tė jetė nė krah tė tė zakonshmit Erjon Bogdani. Bullgaria vjen me njė moral tė ulėt dhe ėshtė kjo arsyeja qė trajneri kroat kėrkon tė guxojė mė shumė. Madje, njė aspekt i veēantė i seancės stėrvitore qė kombėtarja shqiptare ka zhvilluar dje pasdite nė Shijak, ka qenė fakti se kroati ėshtė parė duke dhėnė kėshilla tė veēanta pėr sulmuesit. Pėrsa i pėrket mesfushės, nė stol do t'i takojė tė ulet Ervin Bulkut dhe Altin Lala do tė jetė shkatėrruesi i vetėm. Nė formacion do tė jetė e sigurtė prezenca e Klodian Duros nė krahun e djathtė, ndėrsa nė tė majtė, burimet pranė trajnerit Bariē bėjnė tė ditur se Altin Haxhi dhe Devi Muka janė nė balotazh pėr njė vend mes tyre. Ndėrkohė qė nė mbrojtje, rikthimi i Armend Dallkut do tė lėrė nė pankinė tė riun Blerim Rustemi, autor i njė paraqitje tė mirė nė Slloveni. Nė qendėr tė mbrojtjet do tė luajnė Curri e Dede, nė tė majtė Kristi Vangjeli, ndėrsa Dallku do tė zėrė vend nė tė djathtė.


  _________________
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: SHQIPERI - BULLGARI

  Mesazh nga polskaALB prej Tue Oct 16 2007, 22:35

  www.albsport.com
  www.albtv.com
  www.tiranafashion.com
  http://www.myp2p.eu
  www.tiranafashion.com


  TEK KETO ADRESAT E MESIPERME MUND TE SHIKONI NDESHJEN E SE MERKURRES KUNDRRA BULLGARISE NE OREN 20:30


  _________________
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: SHQIPERI - BULLGARI

  Mesazh nga polskaALB prej Fri Oct 19 2007, 12:34

  NJE BARAZIM QE ZDUHET TE ISHTE.SHANSI GJITHMONE KA QENE KUNDRRA NESH POR CA TI BEJME.

  PER TE PARE KRONIKEN KLIKO KETU


  _________________

  Sponsored content

  Re: SHQIPERI - BULLGARI

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon Jun 18 2018, 18:42