Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


Forum
   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Lajme dhe te rejat e fundit nga Ks Shkumbini

Ketu do te gjeni informacione, lajme dhe te rejat e fundit nga klubi sportiv Shkumbini

Moderator: Moderators

332436Tue Sep 22 2009, 16:07
lulzim resuli kete jave me mungesa te shumta
Asnjė mesazh i ri

Ndeshjet e SHKUMBINIT

Superliga, kupa, miqesore. Rezultatet, komente dhe te tjera mbi ndeshjet e ekipit.

Moderator: Moderators

77309Tue Nov 17 2009, 16:15
stilltoni Prove Blog
Asnjė mesazh i ri

Video dhe Foto

Video dhe foto te ndryshme te ekipit. Ndeshjet, intervista, seancat stervitore etj. Dergoni dhe shikoni video dhe foto ne kete forum.

Moderator: Moderators

682Sun May 03 2009, 11:32
polskaALB VIDEO TE SHKUMBINIT
Asnjė mesazh i ri

Zona e tifozave

Diskutime te ndryshme midis tifoza. Gjithcka qe i perket tifozerise se zjarrte peqinase.

Moderator: Moderators

1358Sat Mar 21 2009, 12:11
polskaALB Organizimi i tifozerise me flamuj etj...
Asnjė mesazh i ri

Lojtaret e Stafi

Ketu do te gjeni informacione mbi stafin drejtues dhe lojtaret e skuadres

Moderator: Moderators

3465Thu Aug 28 2008, 12:31
polskaALB Petrit Syla
Asnjė mesazh i ri

Grupmoshat

Informacione dhe lajme rreth ekipit te rinjve dhe te paraterinjve te Shkumbinit.

22Mon Apr 13 2009, 14:17
polskaALB Shkumbini bėn hap fals nė shtėpi
Asnjė mesazh i ri

Kampionati shqiptar i futbollit dhe kupa e Shqiperise

Informacione te ndryshme nga kampionati kombetar i futbollit, kupa e Shqiperise dhe kompeticione te tjera.

Moderator: Moderators

56107Fri Apr 03 2009, 00:03
polskaALB Gjysmėfinalet pėrballin Vllazninė me Tiranėn
Asnjė mesazh i ri

Kombetarja

Gjithcka mbi kombėtaren Shqiptare. Informacione, lajme , kuriozitete, talentet, legjionaret, etj.

Moderator: Moderators

84141Tue Sep 02 2008, 11:59
polskaALB KUPA E BOTES 2010 / AFRIKA E JUGUT
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete te ndryshme

ketu do te gjeni kuriozitete nga bota e sportit

Moderator: Moderators

78Thu Mar 19 2009, 20:56
polskaALB "Vllaznimi Sportiv": 11-shi ideal i Vllaznisė nder vite
Asnjė mesazh i ri

Lajme sportive nga bota

lajme sportive nga bota

Moderator: Moderators

2026Fri Mar 20 2009, 18:01
stilltoni Pėrcaktohen ēerekfinalet e “Champions”-it
Asnjė mesazh i ri

Pyetje, Verejtje, Sugjerime

Na dergoni verejtjet, pyetjet dhe sygjerimet qe keni rreth websitit. Cdo paqartesi qe keni apo dicka qe ka te beje me portalin.

Moderator: Moderators

27Sat Jun 28 2008, 17:46
polskaALB pyetjet tuaj
Asnjė mesazh i ri

Prezantime dhe Pershendetje

Pershendetni njeri tjetrin ne forum, beni urime te ndryshme.

Moderator: Moderators

534Sat May 31 2008, 15:43
ultarasi_verdheblu_1923.. pak kilometra na ndajne se bashku
Asnjė mesazh i ri

Diskutime pertej sportiti

Pėr tė shkėmbyer informacione dhe diskutuar mbi tema qė iu shqetesojnė, apo iu nevojitet njė mendim, jashtė fushės sė sportit.

Moderator: Moderators

11Sat Sep 15 2007, 14:20
Admin statistikat e shikueshmerise se portalit ne perqindj e ne nr

Statistikat

   
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjė
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 1 Bot
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : bing
Legjenda : [ Administrators ][ Moderators ][ LUANET BARDHEKALTER ]
Birthdays
Birthdays

No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1276 artikuj

Forumi ka 127 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri lulzim resuli

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 52 mė Tue Jun 07 2016, 15:54  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė Wed Sep 26 2018, 05:54