Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  kete jave me mungesa te shumta

  Share

  lulzim resuli

  Male Numri i postimeve : 2
  Vendndodhja : peqin
  Profesioni : mesues kimie
  Registration date : 21/09/2009

  kete jave me mungesa te shumta

  Mesazh nga lulzim resuli prej Tue Sep 22 2009, 16:07

  Nis java anti dinamo.

  Pasditja e sw hwnws ka bashkuar tw gjithw futbollistwt e shkumbinit nw punwn e tyre tw pwrditshme pas fitores sw tw shtunws dhe festws sw Bajramit ditwn e djelw. Sikurse cdo fillim javw tjetwr puna ka nisur disi mw e lehtw pasditen e sw hwnws pwr tiu rikthyer tashmw njw tradite tw re asaj tw stwrvitjes me dy séance stwrvitore nw ditw tw vendosur nga trajneri Mile qwme ardhjen e tij nw krye tw pankinws sw shkumbinit.Tashmw gjithcka i pwrket pwrgatitores pwr njw sfidw tw vwshtirw dhe nw transfertw kundwr ekipit tw dinamos.Nw kwtw ndeshje pwr trajnerin Mile do ti duhet tw pwrpilojw njw ekip me ndryshime kjo e stimuluar nga disa mungesa nw repartet e ndryshme tw fushws.Kwshtu nw mesfushw i pezulluar do tw jetw Isidor Sekseni pwr shkak tw tre kartonave tw verdhw tw marrw nw kwto javw kampionati.Pushim do tw jetw edhe sulmuesi kryesor i shkumbinit I riu Mustafai po ashtu me tre kartona tw verdhw.Ndwrsa nw pikwpyete deri ditwn e shtunw do tw jetw gjendja e sulmuesit tjetwr tw shkumbinit Bakiu i cili ka njw kontraksion muskulor nga njw rrwshqitje nw fushw cka e detyroi tw lerw fushwn e blertw qw nw 30 minutat e parw tw takimit ndaj Kastriotit.Kjo do ti japw mw shumw mundwsinw pwr aktivizim qw nga minuta e parw e disa lojtarwve qw kanw luajtur mw pak nw kwto ndeshje.Pwr trajnerin Mile tw gatshwm do tw jenw Ardi Sekseri Gjerevski Xhyra e Gjata por gjithcka ka kohw deri nw momentin e fundit para transfertws pwr tw vendosur pwr njwmbwdhjetwshen qw do tw hidhet nw fushw

   Ora ėshtė Sat Nov 17 2018, 13:58