Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


Ks Shkumbini

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Lajme dhe te rejat e fundit nga Ks Shkumbini

Ketu do te gjeni informacione, lajme dhe te rejat e fundit nga klubi sportiv Shkumbini

Moderator: Moderators

332436Tue Sep 22 2009, 16:07
lulzim resuli kete jave me mungesa te shumta
Asnjė mesazh i ri

Ndeshjet e SHKUMBINIT

Superliga, kupa, miqesore. Rezultatet, komente dhe te tjera mbi ndeshjet e ekipit.

Moderator: Moderators

77309Tue Nov 17 2009, 16:15
stilltoni Prove Blog
Asnjė mesazh i ri

Video dhe Foto

Video dhe foto te ndryshme te ekipit. Ndeshjet, intervista, seancat stervitore etj. Dergoni dhe shikoni video dhe foto ne kete forum.

Moderator: Moderators

682Sun May 03 2009, 11:32
polskaALB VIDEO TE SHKUMBINIT
Asnjė mesazh i ri

Zona e tifozave

Diskutime te ndryshme midis tifoza. Gjithcka qe i perket tifozerise se zjarrte peqinase.

Moderator: Moderators

1358Sat Mar 21 2009, 12:11
polskaALB Organizimi i tifozerise me flamuj etj...
Asnjė mesazh i ri

Lojtaret e Stafi

Ketu do te gjeni informacione mbi stafin drejtues dhe lojtaret e skuadres

Moderator: Moderators

3465Thu Aug 28 2008, 12:31
polskaALB Petrit Syla
Asnjė mesazh i ri

Grupmoshat

Informacione dhe lajme rreth ekipit te rinjve dhe te paraterinjve te Shkumbinit.

22Mon Apr 13 2009, 14:17
polskaALB Shkumbini bėn hap fals nė shtėpi  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė Mon Jun 18 2018, 18:43