Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Petrit Syla

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Petrit Syla

  Mesazh nga polskaALB prej Thu Aug 28 2008, 12:31

  Petrit Syla, zv/presidenti i ri

  Qė prej dy sezonesh ekipi i Shkumbinit drejtohet nga presidenti Xhavit Ismaili, i cili nė krah tė tij ka pasur firmėn “Euroteorema” si
  dhe deputetin e zonės Dashnor Sula, pa harruar kėtu ndihmėn e padiskutueshme tė Bashkisė Peqin. Pasditen e sė mėrkurės nė
  njė takim mes tyre, presidenti Ismaili, deputeti Sula kryebashkiaku Rrusha dhe sekretari Isai kanė dalė nė vendim tė pėrbashkėt,
  duke zgjedhur Petrit Sylėn si zėvendėspresident tė Sport Klub “Shkumbinit”. Syla ėshtė presidenti i firmės “Skela Syla” me qendėr nė Tiranė dhe mė parė ai ka drejtuar njė ekip futbolli nė Kategorinė e Dytė. Bėhet fjalė pėr Tėrbunin e Pukės, klub tė cilin,
  Syla arriti tė ngjisė nė Kategorinė e Parė. Tashmė duket se arka e klubit peqinas do tė jetė mė e mbushur teksa i shtohen donatorėt. Pritet qė zv/presidenti i ri i klubit peqinas tė jetė i pranishėm nė takimin e radhės sė Shkumbinit nė transfertėn ndaj Tiranės. Stafi drejtues dhe sportdashėsit peqinas i urojnė suksese zėvendėspresidentit Petrit Syla.


  _________________

   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 02:41