Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Organizimi i tifozerise me flamuj etj...

  Share

  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 37
  Registration date : 26/06/2007

  Organizimi i tifozerise me flamuj etj...

  Mesazh nga Admin prej Tue Mar 03 2009, 12:24

  Ketu mund te diskutojme mbi organizimin konkret te tifozerise.
  Anetari me emrin "Lumi i kalter" kishte nje propozim: "O cuna, tek pyejtet dhe sugjerimet pashe nje sugjerim nga laurenti per krijimin e nje grupi te organizuar tifozesh qe te ndjekim ekipin tone te zemres neper stadiume me flamuj dhe artikuj te tjere.
  E mbeshtes shume si nisme dhe siguroj sponsorizimin e ketij grupi me fanella, flamuj dhe shalle pasi i kam keto mundesi.
  Bej thirrje qe te bashkohemi dhe ta bejme realitet.
  Perseris qe per flamujte bluzat dhe shallet nuk eshte problem, i gjhej une sa te duam. Duhet vetem te mblidhemi dhe te mbeshtesim Shkumbinin tone"
  .

  Te diskutojme te gjithe se cfare mund te bejme
  Se pari duhet te dime se kush nga anetaret ndodhet ne Peqin ne menyre q te mare persiper organizimin. Nese mundeni me njoftuar edhe cuna te tjere qe rrine ne Peqin te marrin pjese ne diskutim bashke me ne.
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: Organizimi i tifozerise me flamuj etj...

  Mesazh nga polskaALB prej Tue Mar 03 2009, 14:39

  shume ide e mire tono..duhet qe te gjithe te japim kontributin tone ...


  _________________

  Lumi i kalter

  Male Numri i postimeve : 11
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : Marketing
  Registration date : 24/02/2009

  Re: Organizimi i tifozerise me flamuj etj...

  Mesazh nga Lumi i kalter prej Tue Mar 03 2009, 18:44

  Une vete rri ne tirane por organizimin nuk e mar dot persiper.
  Materialet po.
  Do flas dhe me laurentin qe te shohim cmund te bejme me cunat tone atje.
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: Organizimi i tifozerise me flamuj etj...

  Mesazh nga polskaALB prej Tue Mar 03 2009, 19:27

  shume mire do bosh qe ta fillojm avash avash edhe ne sic e kan fillu t gjithe...


  _________________

  kliti

  Male Numri i postimeve : 73
  Age : 29
  Registration date : 15/10/2007

  Re: Organizimi i tifozerise me flamuj etj...

  Mesazh nga kliti prej Tue Mar 03 2009, 20:28

  osht gjo meverte e papame!gjo qe duhet t'ishe bo koh ma par!po ne tshkretet qe na nelet vetem interneti per me kontribu,gjithsesi duhet te organizohemi!

  Lumi i kalter

  Male Numri i postimeve : 11
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : Marketing
  Registration date : 24/02/2009

  Re: Organizimi i tifozerise me flamuj etj...

  Mesazh nga Lumi i kalter prej Wed Mar 04 2009, 11:50

  une po flas me gjithe cunat qe njof ne peqin nderkohe qe edhe ju mund te beni te njejten gje.
  Po ti mbajme ne te karikuar e bejne ato
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Re: Organizimi i tifozerise me flamuj etj...

  Mesazh nga stilltoni prej Wed Mar 04 2009, 13:50

  ti informojme sa cunat me shume, se kush eshte ai qe nuk e ka qef nje gje te tille. nese ndonjeri e shef te arsyeshme se mund te mari persiper vet bashke me shoket e tij le mund te kontaktoje ketu apo edhe ne facebook tek faqja e shkumbinit e te shofim ca mund te bejme.

  EDMONDM

  Male Numri i postimeve : 1
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : arkitekt
  Registration date : 06/03/2009

  Re: Organizimi i tifozerise me flamuj etj...

  Mesazh nga EDMONDM prej Fri Mar 06 2009, 13:19

  Pershendetje,

  Une e vleresoj shume kete perqasje. Eshte shume e rendesishme qe te kemi nje tifozeri te mireorganizuar dhe baza materiale ploteson kete kornize.
  Perveē kesaj duhet edhe themelimi i himneve dhe kengeve per ekipin.
  Kam parasysh qe ne nje ndeshje disa ultras tone perkundrejt kengeve te tifozerise
  kundershtare vetem shanin ato dhe nuk kendonin apo brohorisnin diēka.

  Pune te mbare!

  shkumbini fanatic

  Male Numri i postimeve : 2
  Vendndodhja : tirane
  Profesioni : student
  Registration date : 07/03/2009

  Re: Organizimi i tifozerise me flamuj etj...

  Mesazh nga shkumbini fanatic prej Sat Mar 07 2009, 14:22

  edhe une e shikoj e mbeshtes kete nisme pavaresisht se rri ne tirone une mendoj kete gje ta fillojme ne ndeshjen e kupes qe eshte shume e rendesishme te bashkohemi te gjithe ne kavaje

  kliti

  Male Numri i postimeve : 73
  Age : 29
  Registration date : 15/10/2007

  Re: Organizimi i tifozerise me flamuj etj...

  Mesazh nga kliti prej Sun Mar 08 2009, 00:02

  kam fol me ca cuna na peqini ene mthan qe jan dakord!kongen e kemi pas ne ene e ka knu tikja nkohen kur ka qen president pirro angjeli,po jam dakord me faktin qe duhet me u bo nji tjeter.

  kliti

  Male Numri i postimeve : 73
  Age : 29
  Registration date : 15/10/2007

  Re: Organizimi i tifozerise me flamuj etj...

  Mesazh nga kliti prej Sun Mar 08 2009, 00:11

  o Lumi i kalter po qe fole me Lis liken,ene na thuni ca mund te bojm ne tjeret!
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: Organizimi i tifozerise me flamuj etj...

  Mesazh nga polskaALB prej Mon Mar 09 2009, 13:27

  konge nuk oshte me pas nji...por duhen shume qe te kendoj tifozeria qe te mbaje tifozet te karikuar gjithmone.....


  _________________
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: Organizimi i tifozerise me flamuj etj...

  Mesazh nga polskaALB prej Sat Mar 21 2009, 12:11

  CUNA PO PER ORGANIZIMIN A NA THONI NDONJE INFORMACION SE CFARE PO BENI OSE BEHET??


  _________________

  Sponsored content

  Re: Organizimi i tifozerise me flamuj etj...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 19:32