Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


Zona e tifozave

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   Organizimi i tifozerise me flamuj etj... 12Admin1125Shiko mesazhin e fundit prej Sat Mar 21 2009, 12:11
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   Nje fitore si dhurate per festen e nenes. 0paolo rossi981Shiko mesazhin e fundit prej Fri Mar 06 2009, 19:22
nga paolo rossi
Asnjė mesazh i ri   Ejani te gjithe ne stadium e te festojme se bashku Kavajas e Peqinas. 1paolo rossi761Shiko mesazhin e fundit prej Wed Feb 25 2009, 16:11
nga stilltoni
Asnjė mesazh i ri   Te gjithe ne stadium..................... 1laurent785Shiko mesazhin e fundit prej Wed Feb 25 2009, 16:08
nga stilltoni
Asnjė mesazh i ri   TIFOZERI NE INTERNET 1paolo rossi783Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jan 31 2009, 21:21
nga paolo rossi
Asnjė mesazh i ri   Tifozeritė mė tė zjarrta dhe fanatike nė Superligė 6stilltoni773Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jan 24 2009, 18:01
nga juli
Asnjė mesazh i ri   A DO HYJN CUNAT E SHKUMBINIT NE KOMPETICIONET EUEOPIANE? 5julian meta828Shiko mesazhin e fundit prej Fri Jan 16 2009, 15:58
nga juli
Asnjė mesazh i ri   Sa tifozė ndjekin kampionatet nė evropė, superliga e 32-ta 0stilltoni746Shiko mesazhin e fundit prej Fri Nov 14 2008, 13:12
nga stilltoni
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  KAMPIONI I SUPERLIGES 2008/2009 2julian meta810Shiko mesazhin e fundit prej Thu Nov 13 2008, 21:10
nga paolo
Asnjė mesazh i ri   Tifozat shqiptare, krenaria e kombit! 0stilltoni792Shiko mesazhin e fundit prej Tue Oct 14 2008, 13:01
nga stilltoni
Asnjė mesazh i ri   Foto dhe figurina nga Antaret per ekipin 2polskaALB897Shiko mesazhin e fundit prej Fri Apr 11 2008, 23:05
nga LuAnIBarDhEKalTer
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  TIFOZERIA E ZJARRTE PEQINASE 15polskaALB901Shiko mesazhin e fundit prej Sat Mar 15 2008, 02:26
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   Arlind Nora, apel tifozėve para derbit 0polskaALB701Shiko mesazhin e fundit prej Tue Feb 26 2008, 16:16
nga polskaALB
Moderator
Moderators
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmerim Lajmerim
  • Ngites Ngites
  • Global announcement Global announcement
Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 19:09