Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  pyetjet tuaj

  Share

  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 37
  Registration date : 26/06/2007

  pyetjet tuaj

  Mesazh nga Admin prej Sat Jun 30 2007, 12:32

  ju mund te shkruani ne kete teme per ndonje paqartesi apo pyetje qe keni rreth forumit

  REAL
  Tifoz Nderi
  Tifoz Nderi

  Numri i postimeve : 37
  Registration date : 02/10/2007

  Re: pyetjet tuaj

  Mesazh nga REAL prej Tue Oct 02 2007, 15:59

  UNE SKAM VEREJTJE VEC DU ME TE THAN JU LUMSHIN DURT
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: pyetjet tuaj

  Mesazh nga polskaALB prej Wed Oct 03 2007, 16:42

  GOLDIAN shkruajti:UNE SKAM VEREJTJE VEC DU ME TE THAN JU LUMSHIN DURT

  FLM Goldo Very Happy Very Happy


  _________________

  Maldonado

  Numri i postimeve : 1
  Registration date : 08/11/2007

  Shkumbini

  Mesazh nga Maldonado prej Sat Mar 29 2008, 11:24

  Sa Fitore jashte fushe dhe ne cvend i ka marre Shkumbini kete sezon keto fitore?

  laurent

  Male Numri i postimeve : 7
  Age : 28
  Vendndodhja : tirane
  Profesioni : futbollist
  Skuadra juaj e Zemres : shkumbini ne kete bote dhe ate tjetren
  Registration date : 06/04/2008

  grupi:LUANET BARDHEKALTER

  Mesazh nga laurent prej Wed Jun 18 2008, 11:56

  PERSHENDETJE.Si cdo anetar ne kete forum edhe une jam tifoz i cmendur i ekipit tim te zemres SHKUMBINIT.une do tju sugjeroja dicka.perse nuk mblidhemi te gjithe tifozat e zjarrte te shkumbinit dhe te krijonim grupimin"LUANET BARDHEKALTER".ME KETE DO KUPTONIM TE GJITHE BASHKE TE NDJEKIM SHKUMBININ TONE KUDO QE LUAN,te kishim fanellat tona me stemen e luanit bardhekalter,te krijonim kenget tona per shkumbinin qe ta degjonte gjithe shqiperia se kush jemi ne.Me shpresen se me mirkuptoni ju pershendes te gjitheve.
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: pyetjet tuaj

  Mesazh nga polskaALB prej Sat Jun 28 2008, 17:46

  laurent shkruajti:PERSHENDETJE.Si cdo anetar ne kete forum edhe une jam tifoz i cmendur i ekipit tim te zemres SHKUMBINIT.une do tju sugjeroja dicka.perse nuk mblidhemi te gjithe tifozat e zjarrte te shkumbinit dhe te krijonim grupimin"LUANET BARDHEKALTER".ME KETE DO KUPTONIM TE GJITHE BASHKE TE NDJEKIM SHKUMBININ TONE KUDO QE LUAN,te kishim fanellat tona me stemen e luanit bardhekalter,te krijonim kenget tona per shkumbinin qe ta degjonte gjithe shqiperia se kush jemi ne.Me shpresen se me mirkuptoni ju pershendes te gjitheve.

  ti ke shume te drejte vlla...po duhet shuuuuume pune per tu organizuar ky grup....ky grup nuk duhet te jete vetem ne internet por edhe te mbeshtes skuadren neper stadiume....


  _________________

  Sponsored content

  Re: pyetjet tuaj

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon Jun 18 2018, 18:45