Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  pak kilometra na ndajne se bashku

  Share
  avatar
  ultarasi_verdheblu_1923..

  Male Numri i postimeve : 4
  Vendndodhja : ne ruzhdi bizhuta gjithmone.........
  Profesioni : sporti
  Registration date : 09/05/2008

  pak kilometra na ndajne se bashku

  Mesazh nga ultarasi_verdheblu_1923.. prej Fri May 09 2008, 22:25

  pershendetje te gjitheve jam nga elbasni nje ultras i ketij qyteti respekte te gjitheve dhe miresejugjeta te gjitheve.a me pranoni ne mesin tuaj gol gol kunder kryeqytetasve-i verdhe- kartoni i kuq per kryeqytetin i kuq futbolli luhet ne elbasn e peqin asnji nuk na mund ne
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Re: pak kilometra na ndajne se bashku

  Mesazh nga stilltoni prej Fri May 09 2008, 22:29

  te uroj mireseardhjen. je i mirepritur ti dhe cdo dashamires i futbollit. uroj tja kalosh sa me mire nen pranine tone.
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: pak kilometra na ndajne se bashku

  Mesazh nga polskaALB prej Sat May 10 2008, 02:37

  mire se na erdhe ultrasi_verdheblu....je i mirpritur ti e kushdo qe eshte dashamires i sportit...uroj tja kalojm sa me mire..Smile


  _________________
  avatar
  ultarasi_verdheblu_1923..

  Male Numri i postimeve : 4
  Vendndodhja : ne ruzhdi bizhuta gjithmone.........
  Profesioni : sporti
  Registration date : 09/05/2008

  Re: pak kilometra na ndajne se bashku

  Mesazh nga ultarasi_verdheblu_1923.. prej Tue May 13 2008, 22:27

  respekte dhe flm qe me pranuat
  avatar
  LuAnIBarDhEKalTer
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 116
  Registration date : 22/09/2007

  Re: pak kilometra na ndajne se bashku

  Mesazh nga LuAnIBarDhEKalTer prej Wed May 14 2008, 10:58

  mire se na erdhe ultras...uroj t ja kalosh sa me mire mes peqinasve


  _________________
  avatar
  ultarasi_verdheblu_1923..

  Male Numri i postimeve : 4
  Vendndodhja : ne ruzhdi bizhuta gjithmone.........
  Profesioni : sporti
  Registration date : 09/05/2008

  Re: pak kilometra na ndajne se bashku

  Mesazh nga ultarasi_verdheblu_1923.. prej Sat May 31 2008, 15:43

  ishalla se shpejti te gezojme ndonje titull nga elbasani ose peqini se na ka mare malli te gezojme cheers queen queen

  Sponsored content

  Re: pak kilometra na ndajne se bashku

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 19:08