Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  SHKUMBINI 2-1 Flamurtari

  Share
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  SHKUMBINI 2-1 Flamurtari

  Mesazh nga stilltoni prej Sat Feb 28 2009, 13:05

  I UROJME FITORE CUNAVE NE NESHJEN ME FLAMURTARIN. SHPRESOJME QE TE SHERBEJE PER NGRITJEN MORALE TE SKUADRES PER NDESHJEN E KTHIMIT ME BESEN.

  kliti

  Male Numri i postimeve : 73
  Age : 29
  Registration date : 15/10/2007

  Re: SHKUMBINI 2-1 Flamurtari

  Mesazh nga kliti prej Sat Feb 28 2009, 14:30

  me i fitore ishalla!sado qe ai barazim me besen nuk mund t'harrohet po gjithsesi duhet me luftu per me arrit objektivat!
  PARA SHLUMBINI!

  Lumi i kalter

  Male Numri i postimeve : 11
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : Marketing
  Registration date : 24/02/2009

  Re: SHKUMBINI 2-1 Flamurtari

  Mesazh nga Lumi i kalter prej Sat Feb 28 2009, 15:34

  pa noren e dervishin e veshtire do jete ne kavaje por jo e pamundur.
  ne fund te fundit futbolli pranaj eshte i bukur.
  Me nje fitore nesere per te konsolidu venin e 4 e duke qen se oreksi vjen duke ngrene, ku i dihet, afrohemi me kreun.
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: SHKUMBINI 2-1 Flamurtari

  Mesazh nga polskaALB prej Sat Feb 28 2009, 19:45

  Elvis Peza (9 ndeshje) ka nė dorė njė ndeshje jo tė lehtė: Shkumbini-Flamurtari. “Kamikazi” i ka drejtuar peqinasit nė takimin Shkumbini-Elbasani (2-1). Vlonjatėt i ka gjykuar tri herė: Teuta-Flamurtari (1-0), Flamurtari-Lushnja (2-0) dhe Bylis-Flamurtari (1-1).


  _________________

  Lumi i kalter

  Male Numri i postimeve : 11
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : Marketing
  Registration date : 24/02/2009

  Re: SHKUMBINI 2-1 Flamurtari

  Mesazh nga Lumi i kalter prej Mon Mar 02 2009, 12:56

  Ky eshte shkumbini yne. Krenare sa ska ku te shkoje me.
  Nuk eshte e lehte ta mbyllesh ne vend te 4 ne nje kampionat ku te tjeret shpenzojne nga 200mije euro vetem ne merkaton e janarit.
  Para SHKUMBINI!!! Suksese te metejshme dhe Ishalla me nje vend te dyte ose te trete ne fund.

  Lumi i kalter

  Male Numri i postimeve : 11
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : Marketing
  Registration date : 24/02/2009

  Re: SHKUMBINI 2-1 Flamurtari

  Mesazh nga Lumi i kalter prej Mon Mar 02 2009, 13:02

  O cuna, tek pyejtet dhe sugjerimet pashe nje sugjerim nga laurenti per krijimin e nje grupi te organizuar tifozeshqe te ndjekim ekipin tone te zemres neper stadiume me flamuj dhe artikuj te tjere.
  E mbeshtes shume si nisme dhe siguroj sponsorizimin e ketij grupi me fanella, flamuj dhe shalle pasi i kam keto mundesi.
  Bej thirrje qe te bashkohemi dhe ta bejme realitet.
  Perseris qe per flamujte bluzat dhe shallet nuk eshte problem, i gjhej une sa te duam. Duhet vetem te mblidhemi dhe te mbeshtesim Shkumbinin tone.
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Re: SHKUMBINI 2-1 Flamurtari

  Mesazh nga stilltoni prej Mon Mar 02 2009, 19:33

  ta diskutojme edhe me te tjeret.

  Sponsored content

  Re: SHKUMBINI 2-1 Flamurtari

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun Jan 20 2019, 16:08