Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Vllaznia 2-2 SHKUMBINI

  Share
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Vllaznia 2-2 SHKUMBINI

  Mesazh nga stilltoni prej Sun Oct 19 2008, 22:07

   Dopio Rizvanolli i merr pikė Vllaznisė

  Stafi i Vllaznisė kishte paralajmėruar se ndaj Shkumbinit do ty ishte shumė e vėshtirė pėr tė marrė fitoren, dhe 90 minutat e takimit tė luajtur nė “Loro Boriēi” i dhanė plotėsisht tė drejtė: 2-2, pavarėsisht se goli i barazimit pėr peqinasit u realizuan nė minutėn e fundit tė ndeshjes.Doēi i Vllaznisė ēeli nė minutėn e 22-tė serinė e golave, por pa kaluar ende njė minutė nga fillimi i pjesės sė dytė Erion Rizvanolli realizoi golin e barazimit nė tė 46’. Kapiteni Vioresin Sinani kaloi sėrish nė avantazh nė minutėn e 56-tė formacionin e Agim Canaj. Goli i katėrt pėr goleadorin e njohur shkodran. Kur pritej qė Vllaznia tė dilte me tri pikė nė xhep, Erion Rizvanolli vendosi pėrfundimisht shifrat nė 2-2. Edhe pėr tiranasin e Shkumbinit ky ishte goli i katėrt sezonal.
  E Diele, 19 Tetor 200
  Albania-sport
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: Vllaznia 2-2 SHKUMBINI

  Mesazh nga polskaALB prej Wed Oct 22 2008, 09:17

  Vllaznise ja kemi marr doren ne...kemi nja 3 sezoni qe i shenojm shume gola ketij ekipi...mgjth nuk duhet harruar qe emri VLLAZNI peshon shume....


  _________________

   Ora ėshtė Wed Sep 26 2018, 05:53