Registration date : 26/06/2007

Vllaznia 2-2 SHKUMBINI Empty Vllaznia 2-2 SHKUMBINI

Mesazh nga stilltoni Sun Oct 19 2008, 22:07

Dopio Rizvanolli i merr pikė Vllaznisė

Stafi i Vllaznisė kishte paralajmėruar se ndaj Shkumbinit do ty ishte shumė e vėshtirė pėr tė marrė fitoren, dhe 90 minutat e takimit tė luajtur nė “Loro Boriēi” i dhanė plotėsisht tė drejtė: 2-2, pavarėsisht se goli i barazimit pėr peqinasit u realizuan nė minutėn e fundit tė ndeshjes.Doēi i Vllaznisė ēeli nė minutėn e 22-tė serinė e golave, por pa kaluar ende njė minutė nga fillimi i pjesės sė dytė Erion Rizvanolli realizoi golin e barazimit nė tė 46’. Kapiteni Vioresin Sinani kaloi sėrish nė avantazh nė minutėn e 56-tė formacionin e Agim Canaj. Goli i katėrt pėr goleadorin e njohur shkodran. Kur pritej qė Vllaznia tė dilte me tri pikė nė xhep, Erion Rizvanolli vendosi pėrfundimisht shifrat nė 2-2. Edhe pėr tiranasin e Shkumbinit ky ishte goli i katėrt sezonal.

Profesioni : Studenti
    Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)

Vllaznia 2-2 SHKUMBINI Empty Re: Vllaznia 2-2 SHKUMBINI

Mesazh nga polskaALB Wed Oct 22 2008, 09:17

Vllaznise ja kemi marr doren ne...kemi nja 3 sezoni qe i shenojm shume gola ketij ekipi...mgjth nuk duhet harruar qe emri VLLAZNI peshon shume....

Ora ėshtė Fri Apr 26 2024, 19:12