Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  JAVA 4 / VLLAZNIA-SHKUMBINI

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  JAVA 4 / VLLAZNIA-SHKUMBINI

  Mesazh nga polskaALB prej Sat Sep 22 2007, 13:23

  VLLAZNIA-SHKUMBINI 22.09.2007 16:00 Kridens Meta, Shima-Rexha


  Edituar pėr herė tė fundit nga nė Wed Dec 26 2007, 16:00, edituar 1 herė gjithsej


  _________________
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: JAVA 4 / VLLAZNIA-SHKUMBINI

  Mesazh nga polskaALB prej Sat Sep 22 2007, 13:27

  HAJDE ME I FITORE ISHALLAH NE SHKODER.
  ME SA KAM PARE KOMENTET E TIFOZEVE SHKODRAN TEK FAQA WWW.FKVLLAZNIA.NET ATO NUK KANE SHUME BESIM TEK SKUADRA E TYRE DHE NJE BARAZIM PER TO DO T ISHTE I MJAFTUESHEM


  _________________
  avatar
  LuAnIBarDhEKalTer
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 116
  Registration date : 22/09/2007

  Re: JAVA 4 / VLLAZNIA-SHKUMBINI

  Mesazh nga LuAnIBarDhEKalTer prej Sat Sep 22 2007, 16:40

  hajde cuna ishalla fitojme ne shkoder meqe edhe tifozat shkodrran nuk paska besim tek futbollistet e tyre.

  FOOOOOORCA SHKUMBINI
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: JAVA 4 / VLLAZNIA-SHKUMBINI

  Mesazh nga polskaALB prej Sat Sep 22 2007, 17:52

  o cuna 1-0 per Vllaznin

  shenon Arlind Nora


  _________________
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: JAVA 4 / VLLAZNIA-SHKUMBINI

  Mesazh nga polskaALB prej Sat Sep 22 2007, 18:38

  SHUUUUUME KEQ
  2-0 per vllaznin
  59 min Suad Lici me penallti


  _________________
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: JAVA 4 / VLLAZNIA-SHKUMBINI

  Mesazh nga polskaALB prej Sat Sep 22 2007, 19:09

  U RRAFEM CUNA 3-1,POR SHYQYR QE BON GOLIN E NDERIT TE PAKTEN SE QEN DUKE LON NOME.SEPSE NA KANE PREMTUAR SHUME KETE VIT, POR ME SA PO SHIKOJME ASGJE SESHTE NE VIJE.


  _________________
  avatar
  LuAnIBarDhEKalTer
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 116
  Registration date : 22/09/2007

  Re: JAVA 4 / VLLAZNIA-SHKUMBINI

  Mesazh nga LuAnIBarDhEKalTer prej Sat Sep 22 2007, 19:25

  ce po bohet kshu mo daje??ne gja kemi ble ene futbolliste cilesore.
  rrifemi 3-1 ne ,kurse lezhes i lumt fitoj n tiron 1-0
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: JAVA 4 / VLLAZNIA-SHKUMBINI

  Mesazh nga polskaALB prej Sat Sep 22 2007, 22:52

  Fitorja e shkodraneve shpeton trajnerin Mirel Josa


  Vllaznia ka aritur tė marrė fitoren e parė nė kėtė kampionat duke sjell dhe qetėsinė nė skuadėr. Kuqeblutė kanė marrė njė trepikėsh tė rėndėsishėm pėrballe njė kundėrshtari jo fort tė lehtė siē ėshtė Shkumbini. Me kėtė rezultat Josa dhe skuadra e tij me shume pretendime kete sezon kane kthyer perkohesisht qetesine ne perberje te skuadrės e cila nė tre ndeshjet e para kishte arritur tė merrte vetėm njė pike, ēka janė shumė pak pėr njė skuadėr pretendente si Vllaznia. Shkumbini ka mundur tė shėnojė golin e nderit me tė pėrhershmin Stojku i cili nė dy takime ka shėnuar tre gola.

  Vllaznia – Shkumbini 3-1
  Shenues:
  38’ Arlind Nora, 60’ Suad Lici (p), 85’ Laert Ndoni (autogol) / 86’ Gentjan Stojku
  Gjyqtare: Kridens Meta (Tiranė), Indrit Shima (Durrės), Denis Rexha (Tiranė)
  Vllaznia: Armir Grima, Admir Teli, Suad Lici, Marenglen Kapaj, Franc Ahi, Safet Osja, Sasa Delain, Arlind Nora, Vioresin Sinani, Albert Kaēi, Gilman Lika
  Trajner: Mirel Josa
  Stol: Olti Bishani, Ervis Kraja, Arsen Beqiri, Uliks Kotrri, Simone Ghislain Tanko Rostand, Leandro Gil Miranda Da Silva, Arjon Hoti
  Shkumbini: Ervin Llani, Rezart Dabulla, Laert Ndoni, Lorenc Pasha, Fejzo Shenaj, Albano Byzhyti, Klevis Dalipi, Gentian Stojku, Ilir Qorri, Klement Xhyra, Saimir Patushi
  Trajner: Gugash Magani
  Stol: Gasper Ndoja, Ligor Maēolli, Alfred Salliu, Astrit Nexha, Merdian Kasollja, Ergys Ismaili, Egert Kuēi


  _________________

  Sponsored content

  Re: JAVA 4 / VLLAZNIA-SHKUMBINI

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 03:20