Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  A DO HYJN CUNAT E SHKUMBINIT NE KOMPETICIONET EUEOPIANE?

  Share

  julian meta

  Male Numri i postimeve : 2
  Vendndodhja : peqin
  Profesioni : student
  Registration date : 06/04/2008

  A DO HYJN CUNAT E SHKUMBINIT NE KOMPETICIONET EUEOPIANE?

  Mesazh nga julian meta prej Mon Oct 13 2008, 14:39

  A MENDONI SE DO JA ARRIJ OBJEKTIVAT PER KETE VIT EKIPI I SHKUMBINIT?
  DO JET E PAMUNDUR QE KETE VIT TE MOS JEMI NE KOMPETICIONET E EUROPES PASI MORRAT E KUQ IKEN GJITHASHTU EDHE DYLBERAT E BESES DHE ELBASANIT DO JEN POSHT NESH.E VETMJA GJE QE JA VLEN PER TA VLERSUAR ESHTE SE KEMI PERPARA VLLAZNIN DHE DINAMON TE CILET ME PAK MUND DHE SHUM PUN DO ARRIJ QE NJEREN NGA KETO EKIPE QE JA VLEN QE TI RESPEKTOSH SE KAN DHE SHUM PER FUTBOLLIN SHQIPTAR DA LEM POSHT NE RENDITJE.DO THONI JU QE PO TIRANA NUK ESHTE PRETENDENTE JO ESHTE POR AJO E KA TE SIGURT KETE VIT TITULLIN KAMPJON.
  ME RESPEKT ULTRASI BARDHEKALTER JULI

  kliti

  Male Numri i postimeve : 73
  Age : 29
  Registration date : 15/10/2007

  Re: A DO HYJN CUNAT E SHKUMBINIT NE KOMPETICIONET EUEOPIANE?

  Mesazh nga kliti prej Tue Oct 14 2008, 18:06

  panvarsist se kte vit kan te tjeret interesa per ta nxjerr peqinin ne kupat e evropes neve na intereson,kemi aleat shkodren e tironen,me dylebrat jemi mor vesh perher ene venin 4 besoj se kemi per ta zon.
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: A DO HYJN CUNAT E SHKUMBINIT NE KOMPETICIONET EUEOPIANE?

  Mesazh nga polskaALB prej Fri Oct 17 2008, 10:53

  ishallah dalim edhe ne i here qe mos na cajn bythen morrat e kuq...


  _________________

  kliti

  Male Numri i postimeve : 73
  Age : 29
  Registration date : 15/10/2007

  Re: A DO HYJN CUNAT E SHKUMBINIT NE KOMPETICIONET EUEOPIANE?

  Mesazh nga kliti prej Mon Oct 20 2008, 13:19

  po e kemi tregu veten ne,me tgjtha e ekipet,po najher prishin imazhin e skuares shitjet ene i japin skas morrave tllapin.n'ekipi ket vit esht ma kompakt ene e ka mentalitet e fitores,plus qe ene magani tashi ja ka mor doren.

  Beno

  Male Numri i postimeve : 2
  Vendndodhja : Milton keynes
  Profesioni : financier
  Skuadra juaj e Zemres : shkumbin
  Registration date : 09/01/2009

  Re: A DO HYJN CUNAT E SHKUMBINIT NE KOMPETICIONET EUEOPIANE?

  Mesazh nga Beno prej Fri Jan 09 2009, 01:25

  cuna shpresojme per nje vend te trete se mjoft kemi tu u sorollat nga mesi i tabeles besoj se kemi nje ekip kompakt nuk e kuptoj se si mund te humim ne me lushnjoret, eshte e tmerrshme , ja bon hallall kur hum me tironen po me skuader tjeter une besoj se ne jemi te barabarte keshtu qe mund te rrahim kedo e sidomos ne peqin por duhet te luftojme shume per te fitur jashte mentalitet fitusi na duhet

  juli

  Numri i postimeve : 4
  Registration date : 28/01/2008

  Re: A DO HYJN CUNAT E SHKUMBINIT NE KOMPETICIONET EUEOPIANE?

  Mesazh nga juli prej Fri Jan 16 2009, 15:58

  po ku ja mori doren elbasani europes pse mos ja mori edhe shkumbini

  Sponsored content

  Re: A DO HYJN CUNAT E SHKUMBINIT NE KOMPETICIONET EUEOPIANE?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 02:19