Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  mirepresim foto te shkumbinit

  Share
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  mirepresim foto te shkumbinit

  Mesazh nga stilltoni prej Fri Feb 15 2008, 17:26

  te dashur anetare dhe vizitor te faqes jeni te mirepritur te na dergoni foto te ekipit ne adresen e emailit per ti shtuar ne albumin.
  ksshkumbini@yahoo.com
  faleminderit.

   Ora ėshtė Mon Jun 18 2018, 18:52