Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Shurdh Dinamo – Memec Partizan

  Share

  kliti

  Male Numri i postimeve : 73
  Age : 28
  Registration date : 15/10/2007

  Shurdh Dinamo – Memec Partizan

  Mesazh nga kliti prej Mon Apr 21 2008, 10:36

  Zhurma e kėsaj jave ėshtė fashitur pėrmes dy barazimeve tė bardha tė kryesueseve tė kampionatit, Dinamo e Partizani. Dhe meritė pėr kėtė ka, nė radhė tė parė, skuadra peqinase. E “sulmuar” nga jashtė ? shumėkush pat bėrė llogari “tė gjata”, duke e pėrfshirė nė kompromisin tresh me Dinamon e Vllazninė ?, e “sulmuar” edhe nga brenda ? presidenti Ismaili pat paralajmėruar largimin nė rast disfate ? skuadra e Maganit ka dhėnė dje njė shembull mė vete. Ka hedhur poshtė ēdo tymnajė e i ka bėrė nder kampionatit, duke e bėrė edhe mė intriguese luftėn pėr titull.

   Ora ėshtė Sun Jun 24 2018, 04:20