Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  JAVA 8 / Skenderbeu - SHKUMBINI

  Share
  avatar
  LuAnIBarDhEKalTer
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 116
  Registration date : 22/09/2007

  JAVA 8 / Skenderbeu - SHKUMBINI

  Mesazh nga LuAnIBarDhEKalTer prej Tue Oct 30 2007, 17:17

  Mungesat per ndeshjen kunder Skenderbeut
  Nė ndeshjen e radhės nė miqėsoren e luajtur nė Peqin nga njė pakujdesi u dėmtua lojtari me ngjyrė qė luan nė radhėt e peqinasve nigeriani, Emerju Okvuibili. Nė pamje tė parė dėmtimi u duk serioz dhe lojtari u pa tė ēalonte, mirėpo do t’i mbetet
  stafit mjekėsor peqinas qė tė pėrcaktojnė nėse ky dėmtim do ta lerė jashtė fushe apo jo lojtarin me ngjyrė tė Shkumbinit.
  Nė kėtė ndeshje, ekipi i Shkumbinit aktivizoi edhe lojtarin elbasanas Ilir Qorri, i cili nė
  ndeshjen me Flamurtarin mungoi pėr arsye tė njė dėmtimi. Edhe nė kėtė takim, lojtari luajti i kujdesshėm pasi duhet qė tė ruhej pėr tė mos ndėrlikuar mė shumė dėmtimin nė kofshėn e tij. Gjatė fillimjavės sė ardhshme do tė mėsohet mė mirė nėse kėta lojtarė do tė jenė pjesė e ekipit apo jo.


  _________________
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: JAVA 8 / Skenderbeu - SHKUMBINI

  Mesazh nga polskaALB prej Wed Oct 31 2007, 18:44

  URIMET ME TE PERZEMERTA EKIPIT TONE TE ZEMRES PER KETE FITORE TE MERITUAR.TE MERITUAR SEPSE ISHIM NE DISAVANTAZH TE NJE GOLI DHE ARITEM TE BARAZONIM ME PAS TE SHENONIM GOLIN E FITORES.
  QOFTE KJO KTHESA E MADHE QE TE GJITHE TIFOZAT E SHKOMBINIT PRESIN.
  SUKSE TE METEJSHME I UROJM NE STAFI I ksshkumbinit EKIPIT TONE TE ZEMRES.


  _________________

  REAL
  Tifoz Nderi
  Tifoz Nderi

  Numri i postimeve : 37
  Registration date : 02/10/2007

  Re: JAVA 8 / Skenderbeu - SHKUMBINI

  Mesazh nga REAL prej Wed Oct 31 2007, 22:12

  ju uroj nga zemra per fitoren sot
  avatar
  tapa
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 11
  Registration date : 06/08/2007

  Re: JAVA 8 / Skenderbeu - SHKUMBINI

  Mesazh nga tapa prej Thu Nov 01 2007, 09:01

  Urime Shkumbini na ka neru me kete fitore qe ka marr.

  Forca Shkumbini e suksese te metejshme....

  Sponsored content

  Re: JAVA 8 / Skenderbeu - SHKUMBINI

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 03:15