Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  JAVA 19 / SHKUMBINI - Skenderbeu

  Share
  avatar
  LuAnIBarDhEKalTer
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 116
  Registration date : 22/09/2007

  JAVA 19 / SHKUMBINI - Skenderbeu

  Mesazh nga LuAnIBarDhEKalTer prej Fri Feb 08 2008, 03:03

  Gjyqtaret e takimit: S.Velēani, F.Lamaj, D.Rexha


  _________________
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  shkumbini fiton

  Mesazh nga stilltoni prej Sat Feb 09 2008, 18:17

  ja rezultatet e javes

  Vllaznia - Teuta 2-0
  Dinamo - Elbasani 0-0
  Partizani - Besa 3-2
  Shkumbini - Skenderbeu 3-1
  Beselidhja - Flamurtari 1-2
  Kastrioti - Tirana 0-3
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: JAVA 19 / SHKUMBINI - Skenderbeu

  Mesazh nga polskaALB prej Sat Feb 09 2008, 23:47

  SHKUMBINI - SKĖNDERBEU 3 - 1: Formalitet peqinas

  Shkumbini siguroi mezin e artė pas fitores 3-1 me Skėnderbeun e vendit tė fundit dhe qė luajti pėr mė shumė se 70 minuta me dhjetė lojtarė, pas ndėshkimit tė Drabajt.

  Nė kėtė takim secili ekip realizoi nga njė gol nga pika e bardhė, fillimisht Ilir Qorri (20’) pėr Shkumbinin dhe mė pas Ndriēim Shtupina (28’) pėr Skėndėrbeun duke e ēuar rezultatin nė 2-1. Arlind Nora shėnoi golin e parė nė kėtė takim me fanėllėn e Shkumbinit (atė 2-0 nė tė 25’) dhe Roland Dervishi fiksoi shifrat nė minutė e 31-tė.

  Kjo ishte edhe humbja e 15-tė e Skėnderbeut nė 19 javė, por qė nuk e ndjen aromėn e pikėve qysh kur fitoi nė javėn e 12-tė 2-0 nė Durrės me Teutėn. Skuadra korēare, qė duket e sigurt nė udhėtimin e saj drejt kategorive inferiore, pėsoi golin e 47-nė kėto javė tė luajtura.

  Pėr Shkumbinin kjo ishte fitorja e 9 ndaj Skėndėrbeut nė 16 takime tė luajtura midis tyre. Korēarėt kanė fituar 6, ndėrkohė qė njė ndeshje ėshtė mbyllur nė barazim.


  _________________
  avatar
  LuAnIBarDhEKalTer
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 116
  Registration date : 22/09/2007

  Re: JAVA 19 / SHKUMBINI - Skenderbeu

  Mesazh nga LuAnIBarDhEKalTer prej Sun Feb 10 2008, 13:39

  HALLALL CUNAVE PER FITOREN....
  INSHALLAH NAJ FITORE JAVEN TJETER ME POCAT E KAVAJES....


  _________________

  Sponsored content

  Re: JAVA 19 / SHKUMBINI - Skenderbeu

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 02:43