Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


SUPERLIGA 2007/08

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   JAVA 33 / Skenderbeu - SHKUMBINI 2LuAnIBarDhEKalTer514Shiko mesazhin e fundit prej Mon May 19 2008, 12:40
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   JAVA 32 / SHKUMBINI - Flamurtari 9polskaALB505Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 17 2008, 14:48
nga LuAnIBarDhEKalTer
Asnjė mesazh i ri   JAVA 31 / Kastrioti - SHKUMBINI 7polskaALB470Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 16 2008, 12:30
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   JAVA 30 / SHKUMBINI-Teuta 10stilltoni444Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 09 2008, 13:27
nga LuAnIBarDhEKalTer
Asnjė mesazh i ri   JAVA 29 / Beslidhja - SHKUMBINI 3stilltoni406Shiko mesazhin e fundit prej Thu May 01 2008, 16:59
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   JAVA 28 /SHKUMBINI - Dinamo 4polskaALB376Shiko mesazhin e fundit prej Mon Apr 21 2008, 10:37
nga kliti
Asnjė mesazh i ri   JAVA 25 / Besa - SHKUMBINI 0polskaALB424Shiko mesazhin e fundit prej Fri Apr 18 2008, 15:57
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   JAVA 27 / morri kashar/laprak- SHKUMBINI 6polskaALB462Shiko mesazhin e fundit prej Sat Apr 12 2008, 19:37
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   JAVA 26 / SHKUMBINI - VLLAZNIA 5polskaALB441Shiko mesazhin e fundit prej Sat Apr 05 2008, 13:10
nga stilltoni
Asnjė mesazh i ri   JAVA 24 / SHKUMBINI - Tirana 8polskaALB459Shiko mesazhin e fundit prej Tue Mar 25 2008, 09:58
nga akaliptos
Asnjė mesazh i ri   JAVA 23 / elbasani - SHKUMBINI 4LuAnIBarDhEKalTer385Shiko mesazhin e fundit prej Fri Mar 07 2008, 23:20
nga paolo rossi
Asnjė mesazh i ri   JAVA 22 / Dinamo - SHKUMBINI 3polskaALB398Shiko mesazhin e fundit prej Sun Mar 02 2008, 15:43
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   JAVA 21 / SHKUMBINI - Elbasani 7LuAnIBarDhEKalTer435Shiko mesazhin e fundit prej Sat Feb 23 2008, 17:51
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   JAVA 20 / Besa - SHKUMBINI 1polskaALB414Shiko mesazhin e fundit prej Mon Feb 18 2008, 12:50
nga stilltoni
Asnjė mesazh i ri   JAVA 19 / SHKUMBINI - Skenderbeu 3LuAnIBarDhEKalTer411Shiko mesazhin e fundit prej Sun Feb 10 2008, 13:39
nga LuAnIBarDhEKalTer
Asnjė mesazh i ri   JAVA 18 / Flamurtari - SHKUMBINI 5polskaALB395Shiko mesazhin e fundit prej Tue Feb 05 2008, 14:15
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   JAVA 15 / SHKUMBINI - VLLAZNIA 9polskaALB455Shiko mesazhin e fundit prej Mon Feb 04 2008, 02:38
nga Edmond-cela
Asnjė mesazh i ri   JAVA 17 / SHKUMBIN - Teuta 7polskaALB488Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 30 2007, 23:08
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   JAVA 16 / Kastrioti - SHKUMBINI 4polskaALB408Shiko mesazhin e fundit prej Sat Dec 22 2007, 18:14
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   JAVA 14 / Beslidhja - SHKUMBINI 1LuAnIBarDhEKalTer465Shiko mesazhin e fundit prej Fri Dec 07 2007, 19:47
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   JAVA 13 / SHKUMBINI - Tirana 4polskaALB402Shiko mesazhin e fundit prej Sun Dec 02 2007, 16:10
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   JAVA 12 / SHKUMBINI - Partizani 5LuAnIBarDhEKalTer358Shiko mesazhin e fundit prej Mon Nov 26 2007, 15:23
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   JAVA 11 / SHKUMBINI - Dinamo 2polskaALB386Shiko mesazhin e fundit prej Sun Nov 11 2007, 18:32
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  JAVA 10 / Elabasani - SHKUMBINI 3polskaALB423Shiko mesazhin e fundit prej Thu Nov 08 2007, 14:20
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   java 9 / SHKUMBINI - Besa 4polskaALB390Shiko mesazhin e fundit prej Mon Nov 05 2007, 14:19
nga LuAnIBarDhEKalTer
Asnjė mesazh i ri   JAVA 8 / Skenderbeu - SHKUMBINI 3LuAnIBarDhEKalTer422Shiko mesazhin e fundit prej Thu Nov 01 2007, 09:01
nga tapa
Asnjė mesazh i ri   JAVA 7 / SHKUMBINI - Flamurtari 5polskaALB403Shiko mesazhin e fundit prej Sun Oct 21 2007, 03:36
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   JAVA 6 / Teuta-SHKUMBINI 6polskaALB508Shiko mesazhin e fundit prej Sun Oct 07 2007, 10:18
nga LuAnIBarDhEKalTer
Asnjė mesazh i ri   JAVA 5 / SHKUMBINI - Kastrioti 5polskaALB375Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 27 2007, 22:27
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   JAVA 4 / VLLAZNIA-SHKUMBINI 7polskaALB402Shiko mesazhin e fundit prej Sat Sep 22 2007, 22:52
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   JAVA 3 / SHKUMBINI-Beselidhja 2polskaALB449Shiko mesazhin e fundit prej Sun Sep 16 2007, 18:28
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  JAVA I / Partizani - SHKUMBINI 1polskaALB358Shiko mesazhin e fundit prej Thu Aug 30 2007, 18:35
nga polskaALB
Asnjė mesazh i ri   JAVA 2 / TIRANA-SHKUMBINI, 16:30 1polskaALB386Shiko mesazhin e fundit prej Thu Aug 30 2007, 18:25
nga polskaALB
Moderatorėt
Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmerim Lajmerim
  • Ngites Ngites
  • Global announcement Global announcement
Ora ėshtė Mon Dec 05 2016, 01:22