Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  KAMPIONI I SUPERLIGES 2008/2009

  Share

  Sondazh

  KAMPIONI I SUPERLIGES 2008/2009

  [ 1 ]
  100% [100%] 
  [ 0 ]
  0% [0%] 
  [ 0 ]
  0% [0%] 
  [ 0 ]
  0% [0%] 
  [ 0 ]
  0% [0%] 

  Totali i votave: 1

  julian meta

  Male Numri i postimeve : 2
  Vendndodhja : peqin
  Profesioni : student
  Registration date : 06/04/2008

  KAMPIONI I SUPERLIGES 2008/2009

  Mesazh nga julian meta prej Fri Aug 29 2008, 17:59

  KUSH DO E FITOJ KAMPIONATIN E 70-te TE SUPERLIGES SHQIPTARE?
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: KAMPIONI I SUPERLIGES 2008/2009

  Mesazh nga polskaALB prej Sat Aug 30 2008, 11:35

  Une mendoj qe kete vit tirona do jet pretendentja kryesore,por mos harrojm qe edhe shume ekipe t tjera jan rritur..edhe elbasani ka bere blerje cilesore...


  _________________

  paolo

  Male Numri i postimeve : 1
  Vendndodhja : itali
  Profesioni : sportist
  Registration date : 23/08/2008

  Re: KAMPIONI I SUPERLIGES 2008/2009

  Mesazh nga paolo prej Thu Nov 13 2008, 21:10

  un mendoj qe do e fitoj ekipi me i mir dhe shpresoj shum ta fitoj shkumbini skuadra e zemes forca shkumbini.... gol

  Sponsored content

  Re: KAMPIONI I SUPERLIGES 2008/2009

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 19:33