Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  JAVA 17

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  JAVA 17

  Mesazh nga polskaALB prej Fri Dec 28 2007, 18:10

  U LUAJTEN SOT 2 NDESHJE TE SUPERLIGES....

  FT-Dinamo - Skenderbeu 7-0 (Plaku 4' 11-m, 8', Pejic 20', 52', 64', Allmuca 57', Mile 84)
  FT-Vllaznia - Tirana 4-1 (Sinani 6', 12', 91', Sukaj 47'/K. Duro 90')

  DUKET QART ENJE POKER I DINAMOS DHE NJE RIKTHIM I FUQISHEM I VLLAZNISE...


  _________________
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: JAVA 17

  Mesazh nga polskaALB prej Sat Dec 29 2007, 18:43

  SUPERLIGA
  Java e 17-te 28-29.12.2007
  Elbasani - Besa 2 : 0
  Dinamo - Skenderbeu 7 : 0
  Partizani - Flamurtari 0 : 0
  Shkumbini - Teuta 2 : 0
  Beselidhja - Kastrioti 1 : 2
  Vllaznia - Tirana 4 : 1
  Nr TABELA N F B H Golat P-M Piket
  1. Dinama 17 11 4 2 30:6 24 37
  2. Partizani 17 8 7 2 23:9 14 31
  3. Elbasani 17 8 6 3 16:8 8 30
  4. Vllaznia 17 7 7 3 26:17 9 28
  5. Tirana 17 8 4 5 22:17 5 28
  6. Besa 17 8 3 6 19:15 4 27
  7. Shkumbini 17 6 6 5 18:15 3 24
  8. Flamurtari 17 5 7 5 15:16 -1 22
  9. Kastrioti 17 6 2 9 12:22 -10 20
  10. Teuta 17 3 3 11 11:25 -14 12
  11. Beslidhja 17 3 3 11 14:32 -18 12
  12. Skenderbeu 17 2 2 13 18:42 -24 8


  _________________

   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 02:19