Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Dita e veres shtyn ndeshjet te dielen

  Share
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Dita e veres shtyn ndeshjet te dielen

  Mesazh nga stilltoni prej Tue Mar 10 2009, 13:11

  Ndeshjet e kampionatit shqiptar,
  tė programuara pėr tė
  shtunėn nė orėn 15:00, do tė
  zhvillohen ditėn e diel nė tė
  njėjtėn orė. Lajmin e ka bėrė tė
  ditur shefi i sektorit tė garave
  nė Federatė, Ilir Shulku. Ai ka
  sqaruar se pėr shkak se tė shtunėn
  ėshtė edhe dita e verės,
  policia e ka tė vėshtirė tė organizohet
  si duhet dhe pėr tė evituar
  ndonjė incident, tė gjitha
  takimet do tė luhen tė dielėn.
  “Ky ėshtė njė vendim qarkullues
  i Komitetit Ekzekutiv tė
  FSHF-sė – ka sqaruar Shulku.
  – Ndeshjet e kampionatit tė
  kėsaj jave do tė shtyhen dhe do
  tė zhvillohen tė gjitha ditėn e
  diel nė orėn 15:00. Pasi jemi
  konsultuar edhe me strukturat
  e policisė, e pamė tė udhės, qė
  KAMPIONATI
  pėr tė evituar ngarkesėn e tepėrt
  qė mund tė prodhojė edhe mungesė
  organizimi, atėherė vendosėm
  qė t’i shtyjmė ndeshjet
  pėr ditėn e diel”. Ky ndryshim
  favorizon edhe skuadrat qė do
  tė luajnė nesėr nė ndeshjet e
  Kupės, pėr shkak se do tė kenė
  njė ditė mė shumė nė dispozicion
  pėr t’u ēlodhur.
  Panoramasport

   Ora ėshtė Tue Nov 20 2018, 22:44