Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Te merkurren 13 shkurt luhen ndeshjet e kupes se Shqiperise

  Share
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Te merkurren 13 shkurt luhen ndeshjet e kupes se Shqiperise

  Mesazh nga stilltoni prej Tue Feb 12 2008, 19:20

  Te merkurren do te zhvillohet ndeshja e pare midis Shkumbinit dhe Elbasanit e vlefshme per 1/8 e kupes se Shqiperise.
  Ndeshjete qe do te zhvillohen neser me date 13 Shkurt 08 jane :

  KF Laci SK Tirana

  Flamurtari V Kastrioti Kr

  Shkumbini Pe KS Elbasani

  Luftetari Gj Besa Kavaje

  Apolonia Fie Dinamo Tiran

  Skenderbeu K Partizani Ti

  Beselidhja L Vllaznia Shk

  Turbina Cerr Teuta Durres

  ndeshjet e kthimit jane me date 27 shkurt 08

   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 18:27