Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  ILIR QORRI

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  ILIR QORRI

  Mesazh nga polskaALB prej Tue Aug 21 2007, 21:00

  SULMUES


  _________________

  olea

  Female Numri i postimeve : 1
  Vendndodhja : itali
  Profesioni : studente
  Registration date : 27/03/2008

  Re: ILIR QORRI

  Mesazh nga olea prej Wed Apr 09 2008, 17:09

  pervec ketij ilirit a ka ndonje tjeter ilir qe luan tek shkumbini apo gabohem une
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: ILIR QORRI

  Mesazh nga polskaALB prej Wed Apr 09 2008, 19:55

  vetem ky eshte dhe ky eshte elbasonlli...

  ai iliri qe thu ti lun me rrogozhinen...e luan mbrojtes i majt


  _________________

  Sponsored content

  Re: ILIR QORRI

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Apr 24 2018, 15:53