Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Josa jep dorėheqjen nga Vllaznia

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Josa jep dorėheqjen nga Vllaznia

  Mesazh nga polskaALB prej Sat Mar 08 2008, 23:20

  Josa jep dorėheqjen nga Vllaznia


  Vllaznia
  nuk do tė drejtohet mė nga trajneri Mirel Josa. Ish-trajneri i Tiranės
  dha dorėheqjen nga detyra pas takimit me presidentin e skuadrės
  shkodrane, Valter Fushaj, i cili pranoi edhe vendimin e Josės. Lajmi
  konfirmohet nga “Ora Sport”.

  Nė fakt, paralajmėrimi pėr
  njė shkarkim tė mundshėm tė Josės u fol nė mediat nė sportive dhe
  humbja me Teutėn (1-2) e vulosi pėrfundimisht atė. Nė mes tė sezonit
  Josa u shkarkua edhe njėherė tjetėr nga presidenti Fushaj, por
  tifozeria shkodrane me peticionin e saj e riktheu nė punė.
  Vetėm
  katėr trajnerė kanė mundur tė mbijetojnė nė kampionatin e ashpėr
  shqiptar gjatė kėtij sezoni: Lika (Partizani), Alimehmeti (Elbasani),
  Memushi (Flamurtari) dhe Magani (Shkumbini).


  Nga Albania-Sport


  _________________

   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 18:26