Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Thirrje pėr LUANET BARDHEKALTER

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Thirrje pėr LUANET BARDHEKALTER

  Mesazh nga polskaALB prej Wed Nov 21 2007, 14:36

  THIRRJE PER LUANET BARDHEKALTER
  Lidhur me kėtė pikė, presidenti nuk harron t’u bėjė njė thirrje tė gjithė tifozėve. “Nė ndeshjen me ekipin e Partizanit shpresoj qė tė na ndiqni tė gjithė, ndėrsa u bėj thirrje qė tė mos bien nė asnjė mėnyrė pre e provokimeve qė mund tė na bėjnė lojtarėt e Partizanit, tė cilėt janė mėsuar qė kur nuk arrijnė tė fitojnė dot na provokojnė pėr tė thėnė se nė Peqin nuk luhet futboll. Ne do tė mobilizohemi tė gjithė qė kėtė ndeshje ta arrijmė ta fitojmė me rezultat tė pastėr dhe tė evitojmė ēdo fjalė qė mund tė dalė nga kushdo”, ka pėrfunduar presidenti Ismaili.


  _________________

   Ora ėshtė Tue Apr 24 2018, 05:47