Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  DEKLARATE E LUANEVE BARDHEKALTER...

  Share
  avatar
  LuAnIBarDhEKalTer
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 116
  Registration date : 22/09/2007

  DEKLARATE E LUANEVE BARDHEKALTER...

  Mesazh nga LuAnIBarDhEKalTer prej Thu Dec 20 2007, 22:33

  Pas shume problemesh si ai i largimit dhe rikthimi i trajnerit Magani dhe perjashtimi dhe rikthimi i disa lojtareve.Shkumbini arriti nje fitore te thelle ndaj nje ekipi elitar si ai i Vllaznise.Por a do te vazhdoje Shkumbini pas rikthimit ne rezultat pozitiv te mbaje te njejten ecuri edhe ne 2 ndeshjet e fundit te ketij viti??
  Kjo eshte pyetje e bere edhe ndaj stafit drejtues dhe ato jane shprehur shume pozitiv ne kete aspekt duke thene qe midis grupit ekziston fryma e mirkuptimit dhe jane lene pas problemet qe ishin.Mirepo nga ana jone( LUANEVE BARDHEKALTER) eshte dicka komplet ndryshe.NE mendojne qe akoma jane problemet dhe jane klane ne ekip dhe mendojme qe presidenti i ekipit te beje dicka per te rregulluar kete percarje qe eshte krijuar ne kampin Peqinas midis lojtareve.
  Persa i perket pyetjes nese do te vazhdoje ecurine pozitive NE si tifoze te ketij ekipi mendojme qe eshte dicka qe mund te arihet me anen e frymes se bashkepunimit,te punes dhe jo te percarjes.
  NE e kemi mbeshtetur kudo ekipin tone te ZEMRES dhe do te vazhdojme ta mbeshtesim me fuqishem se kurdohere por nuk do te lejojme qe disa persona qe jane pjese e ketij ekipi vetem per nje vit a dy vite te na vine e te na poshterojne ne menyra te ndryshme...
  NE KURRE NUK DO TE LEJOJME TE PERULET AJO BLUZE DHE FIGURAT E EKIPIT TONE...
  NE si tifoze i kerkojme ekipit tone qe te lihen dallaveret PER TE CILAT ESHTE PERFLITUR SHUME dhe te luhet me ndershmeri dhe respekt ndaj cdo ekipi...

  PAVARESISHT INJORANCES SE DISA PERSONAVE QE ARIJNE TE BEJNE RREMUJA NE STADIUM TONE ATO KURRE NUK NA PERFAQSOJNE NEVE SI TIFOZE...MGJTH PUNA E POLICISE PER ELEMINNIMIN E ATYRE PERSONAVE ESHTE SHUME E DOBET....

  ME RESPEKTE LUANET BARDHEKALTER...


  _________________
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: DEKLARATE E LUANEVE BARDHEKALTER...

  Mesazh nga polskaALB prej Fri Dec 21 2007, 12:42

  HALLAL VLLA PER KETE SHKRIM ..JU LUMSHIN DUART


  _________________

   Ora ėshtė Thu Apr 26 2018, 03:16