Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Mustafaj kėrkon njė vend titullari te Shkumbini

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Mustafaj kėrkon njė vend titullari te Shkumbini

  Mesazh nga polskaALB prej Fri May 30 2008, 20:42

  Mustafaj kėrkon njė vend titullari te Shkumbini

  Talenti i pėrfaqėsueses U-19, Erion Mustafaj, do tė jetė pjesė e Shkuminit pėr sezonin e ardhshėm. Sulmuesi shėnoi njė gol nė barazimin 2-2 me Sllovakinė nė Elite Round pėr Kampionatin Europian U-19. Mustafaj ka besimin e trajnerit Gugash Magani dhe presidentit Xhavit Ismaili.


  _________________

   Ora ėshtė Tue Apr 24 2018, 06:01