Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Shkumbini kerkon sherbimet e Hidit dhe Bulkut

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Shkumbini kerkon sherbimet e Hidit dhe Bulkut

  Mesazh nga polskaALB prej Fri Jun 06 2008, 19:52

  Shkumbini kerkon sherbimet e Hidit dhe Bulkut

  Shkumbini kreu likuidimin e plotė financiar tė futbollistėve pėr sezonin
  2007-2008, ndėrkohė qė presidenti Xhavit Ismaili ėshtė duke menduar
  seriozisht pėr sezonin e ardhshėm.

  Dy nga lojtarėt e kėrkuar sė fundi nga bosi peqinas janė futbollistė tė ekipit kombėtar: portieri Isli Hidi dhe mesfushori shkatėrrues Ervin Bulku. Rezart Dabulla, i cili konfirmoi se do tė luajė edhe njė sezon tjetėr me Shkumbinin,
  ėshtė edhe autori i ndėrmjetėsimit midis presidentit dhe lojtarėve.

  Nga AlbaniaSport


  _________________

  laurent

  Male Numri i postimeve : 7
  Age : 28
  Vendndodhja : tirane
  Profesioni : futbollist
  Skuadra juaj e Zemres : shkumbini ne kete bote dhe ate tjetren
  Registration date : 06/04/2008

  Re: Shkumbini kerkon sherbimet e Hidit dhe Bulkut

  Mesazh nga laurent prej Sat Jun 07 2008, 19:40

  me vjen mire kur degjoj emrat e lojtareve nga me te miret ne shqiperi qe mund te luajne per shkumbinin,dhe e uroj me gjith shpirt qe te ndodhe.por jam pak skeptik per ardhjen e ketyre 2 lojtareve pasi kane shume oferta edhe nga jasht.do doja ta shikoja ekipin e zemres nje here kampion qe te vdesim te qete.falenderime z.xhavit ismaili qe pa kurrfare fitimi investon per ekipin tone te zemres.ULTRAS SHKUMBINI

  ujku

  Male Numri i postimeve : 6
  Vendndodhja : Malaysia
  Profesioni : student
  Registration date : 14/05/2008

  Re: Shkumbini kerkon sherbimet e Hidit dhe Bulkut

  Mesazh nga ujku prej Mon Jun 09 2008, 09:36

  urime presidentit....esht i madh...

  po erdhen keta dy lojtar shkumbini esht edhe me i forte.....
  shpresojm te vijne i mirpresim........SHKUMBINI..........

  Sponsored content

  Re: Shkumbini kerkon sherbimet e Hidit dhe Bulkut

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Jun 19 2018, 11:17