Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Ngushellime

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Ngushellime

  Mesazh nga polskaALB prej Mon May 05 2008, 23:27

  Me hidherim ju njoftojm se trajnerit te skuadres sone Z.Gugash Magani i ka ndodhur nje fatkeqesi.Ai ka humbur nje nga personat me te aferm.. Nene e tij. Sad Sad Sad

  Ne si staf i ksshkumbini.com i shprehim ngushellimet tona te thelle per kete humbje te rende.......


  _________________
  avatar
  tifozja

  Female Numri i postimeve : 3
  Vendndodhja : dr
  Profesioni : studente
  Registration date : 08/05/2008

  Re: Ngushellime

  Mesazh nga tifozja prej Fri May 09 2008, 11:36

  ngushellime & nga un...
  avatar
  LuAnIBarDhEKalTer
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 116
  Registration date : 22/09/2007

  Re: Ngushellime

  Mesazh nga LuAnIBarDhEKalTer prej Fri May 09 2008, 13:26

  shpreh edhe une ngushellimet e mia....


  _________________

  besnik

  Male Numri i postimeve : 1
  Vendndodhja : st.louis.u.s.a.
  Profesioni : ekonomist
  Registration date : 14/05/2008

  Re: Ngushellime

  Mesazh nga besnik prej Wed May 14 2008, 07:29

  nga larg shpreh dhe une ngushellimet e mia ............

  Sponsored content

  Re: Ngushellime

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Apr 24 2018, 05:51