Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Ndreu largohet nga Kastrioti, zėvendėsuesi ėshtė Vasil Bici

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Ndreu largohet nga Kastrioti, zėvendėsuesi ėshtė Vasil Bici

  Mesazh nga polskaALB prej Mon Oct 08 2007, 13:54

  Ndreu largohet nga Kastrioti, zėvendėsuesi ėshtė Vasil Bici
  Trajneri ka dhėnė dorėheqjen edhe pse kishte arritur tė fitonte tė shtunėn


  Ndryshim i ēuditshėm nė pankinėn e skuadrės sė Kastriotit. Ramadan Ndreu ka dhėnė dorėheqjen nga posti i trajnerit tė ekipit krutan edhe pse vetėm njė ditė mė parė kishte arritur tė drejtonte skuadrėn drejt njė fitoreje kundėr Besėlidhjes. Nė njė moment kur ekipi krutan dukej se kishte gjetur lojėn e rezultatet, duke iu larguar fundit tė tabelės sė klasifikimit, vjen ky ndryshim, i cili pritet tė krijojė jo pak probleme te skuadra. nė fakt, Ndreu kishte mbėshtetjen e ekipit dhe kėtė lojtarėt e kishin provuar mė sė miri ndaj Besėlidhjes, duke u impenjuar maksimalisht, pasi e dinin qė pankina e tij ishte nė rrezik. Por gjithsesi trajneri ka vendosur tė mos qėndrojė mė te Kastrioti, duke qenė i ndėrgjegjshėm se nė rezultatin negativ tė radhės ai do tė largohej nga drejtuesit e ekipit. Si rrjedhojė, ai ka dhėnė dorėheqjen e parevokueshme, duke i hapur rrugė zėvendėsimit tė tij. Presidenti i krutanėve, Zhilli, duket nuk e ka pasur tė vėshtirė tė gjejė njė trajner pėr ta emėruar nė stolin e skuadrės, pasi ka lajmėruar menjėherė se nė kėtė post ėshtė caktuar Vasil Bici. Trajneri lezhjan ishte "pushim" gjatė javėve tė para tė kampionatit, pasi nuk drejtonte asnjė skuadėr. Bici u ul nė stolin e skuadrės sė Besėlidhjes gjatė verės, por e braktisi atė para fillimit tė sezonit, duke e cilėsuar situatėn si problematike te ky ekip. Qė nga ai moment, ish-trajneri i Vllaznisė, Dinamos, Teutės dhe Besės nė edicionet e kaluara, kishte mbetur pa skuadėr, ndėrsa emri i tij pėrflitej prej disa javėsh si zėvendėsuesi i mundshėm i Ndreut. Ky i fundit nuk ka pritur shkarkimin nga drejtuesit krutanė, duke dhėnė vetė dorėheqjen dhe duke i lėnė skuadrėn Bicit.


  _________________

  REAL
  Tifoz Nderi
  Tifoz Nderi

  Numri i postimeve : 37
  Registration date : 02/10/2007

  Re: Ndreu largohet nga Kastrioti, zėvendėsuesi ėshtė Vasil Bici

  Mesazh nga REAL prej Wed Oct 10 2007, 21:21

  edhe ky vasili eshte bere si pa identitet cdo ekip p oprovon sme duket gje pozitive

   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 02:18