Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Projekti “Milan Junior Camp”

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Projekti “Milan Junior Camp”

  Mesazh nga polskaALB prej Thu Mar 27 2008, 20:09

  Projekti “Milan Junior Camp”


  “Milan
  Junior Camp” qė do tė zhvillohet nė Tiranė ėshtė parashikuar pėr djemtė
  dhe vajzat nga 6 deri nė 16 vjeē. Ky kamp trajton njėkohėsisht dy
  elemente tė rėndėsishėm tė futbollit: anėn fizike dhe atė psikologjike.
  Pas suksesit te edicioneve tė organizuara nė vende tė tjera si Itali,
  Greqi, Bosnjė Hercegovinė, Serbi, Hungari ky kamp mbėrrin pėr herė tė
  parė nė Shqipėri nga data 30 qershor deri nė 4 korrik 2008, nė qytetin
  e Tiranės, nė stadiumet “Qemal Stafa”, “Selman Stėrmasi” si dhe nė
  ambientet stėrvitore tė klubit tė Dinamos. Nė konferencėn e shtypit
  ishin tė pranishėm Daniele Masaro, pėrgjegjėsi pėr marrėdhėniet me
  publikun te klubi i A.C.Milan, Franēeska Pietra menaxhere marketingu e
  projektit tė tė rinjve tė Milanit, Marko Skembri menaxher i
  pėrgjithshėm i “Ėorld Camp International”, Anila Godo, pėrfaqėsuese e
  Fondacionit tė Fėmijėve Shqiptarė “Domenick Scaglione”, Rezart Taēi,
  Menaxher i pėrgjithshėm i “Taēi Oil International” dhe ambasadori
  italian nė Shqipėri Saba d’Elia.


  _________________

   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 18:27