Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  ERJON BOGDANI

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 32
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  ERJON BOGDANI

  Mesazh nga polskaALB prej Mon Mar 03 2008, 14:20

  Bogdani titullar kunder Interit  Erjon Bogdani do te jete ne fushe qe nga minuta e pare sipas mediave
  italiane ne ndeshjen e Serie A midis Inter dhe Livorno. Ndeshja luhet
  ne 16:00 me oren lokale ne Milano.  Livorno do te jete pa dy jave pa sulmuesin Tavano qe u demtua ne
  ndeshjen kunder Milanit ne mesjave. Keshtu qe trajneri Camolese pritet
  te hedhe ne fushe nje formacion 3-5-2 kunder kryesuesve te kampionatit
  italian dhe ne sulm pritet te jete dyshja Bogdani-Diamanti.  Livorno renditet ne vend te 13 ne Serie A me 23 pike nga 22 ndeshje.


  _________________

   Similar topics

   -

   Ora ėshtė Mon Jun 18 2018, 18:47