Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Vidio nga konferenca per shtyp e Sulejman Staroves mbas push

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Vidio nga konferenca per shtyp e Sulejman Staroves mbas push

  Mesazh nga polskaALB prej Sat Sep 22 2007, 11:56

  Vidio nga konferenca per shtyp e Sulejman Staroves mbas pushimit nga puna

  Ketu keni mundesine me pare pjese nga konferenca per shtyp e Staroves, qe ka dhene dje mbas shkarkimit nga puna prej donatoreve te Tiranes. Shihet qarte rrevoltimi i tij ne fetyre, i cili nuk e meritonte t'ja punonin keshtu dhe kjo eshte tamam tradheti. Fundja fundit ai per aq pak sa ndejti tek Tirana i dha asaj SuperKupen. Edhe trajnieri i ri, qe do ta zevendesoje do kete po te njejtat probleme qe kishte Starova dhe Josa, te cilet jane nga 2trajnieret me te mire ne Superligen Shqiptare.


  VIDEO 1

  https://www.youtube.com/watch?v=ia5N73SRNLM


  VIDEO 2
  (Kjo eshte me bomba, tek te cilat Starova i thote gjerat tamam si jane...)

  https://www.youtube.com/watch?v=gug0yNyl6Ss


  _________________

   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 18:27