Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Liga e Kampionėve – rezultatet dhe video nga ndeshjet

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Liga e Kampionėve – rezultatet dhe video nga ndeshjet

  Mesazh nga polskaALB prej Thu Sep 20 2007, 13:31

  Liga e Kampionėve – rezultatet dhe video nga ndeshjetLiga e Kampioneve

  18 Shtator

  Grupi A

  Marsejė-Beshiktash 2-0

  Porto-Liverpul 1-1

  Grupi B

  Ēelsi-Rozenborg 1-1

  Shalke-Valencia 0-1

  Grupi C

  Reali i Madridit-Bremen 2-1

  Olimpiakos-Lacio 1-1

  Grupi D

  Milan-Benfika 2-1

  Shahktar-Sėlltik 2-0

  19 Shtator

  Grupi E

  Rejnxhėrs-Shtutgard 2-1

  Barcelona-Lion 3-0

  Grupi F

  Roma-Dinamo Kiev 2-0

  Sporting-Man.Junaitid 0-1

  Grupi G

  PSV-CSKA Moskė 2-1

  Fenerbahēe-Inter 1-0

  Grupi H

  Arsenal-Sevilja 3-0

  Sllavia-Steaua 2-1


  Chelsea-Rosenborg 1-1 & Schalke 04-Valencia 0-1


  https://www.youtube.com/watch?v=URrBd67sI4g


  Marseille 2-0 Besiktas

  https://www.youtube.com/watch?v=D8KXxBZ0fxs


  Shakhtar Donetsk 2-0 Celtic

  https://www.youtube.com/watch?v=YcwsV7SlpdY


  Olympiakos Pireus 1-1 Lazio Roma
  https://www.youtube.com/watch?v=lPahg8VgjnI


  AC Milan 2 - 1 Benfica


  https://www.youtube.com/watch?v=dwJKBv34xP0


  Porto 1-1 Liverpool

  https://www.youtube.com/watch?v=HkTdyoS9SjQ

  Real Madrid 2 - 1 Werder Bremen


  https://www.youtube.com/watch?v=f96yW003r1U


  Roma 2-0 Dinamo K

  https://www.youtube.com/watch?v=IYA55g34CH4


  Sporting L 0-1 Manchester U

  https://www.youtube.com/watch?v=FhknWTYXKMQ


  Rangers 2-1 Stuttgart

  https://www.dailymotion.com/video/x30qt8_glasgow-rangers-2-1-stuttgart-champ_sport


  Barcelona 3-0 Lyon

  https://www.youtube.com/watch?v=YPkntsYrIv0


  Arsenal 3-0 Sevilla

  https://www.youtube.com/watch?v=G5e7FVv7e9w


  Fenerbahce 1 - 0 Inter Milan

  https://www.youtube.com/watch?v=Z43wF1I4Ris


  PSV 2-1 Cska

  https://www.dailymotion.com/video/x30qu2_psv-eindhoven-2-1-cska-moscou-chapi_sport


  Slavia P 2-1 Steaua Bucuresti

  https://www.dailymotion.com/video/x30o6x_slavia-praguesteaua-bucuresti-21-al_news


  _________________

   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 19:23