Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Futrunė bardheblu, ikėn Refik Halili

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Futrunė bardheblu, ikėn Refik Halili

  Mesazh nga polskaALB prej Wed Sep 19 2007, 21:03

  Futrunė bardheblu, ikėn Refik Halili


  Nė linjė telefonike ka konfirmuar largimin duke mos dhėnė asnjė detaj tjetėr, veē lajmėrimit pėr njė konferencė pėr shtyp nė ditėt nė vijim

  Ēahet kuarteti i Tiranės, largohet Refik Halili


  Ende nuk dihen zyrtarisht shkaqet qė sollėn largimin e donatorit Refik Halili nga Tirana, por diēka ėshtė e sigurtė, nga sot ai nuk do tė jetė mė njė donator pranė klubit bardheblu, duke u bėrė kėshtu "muskėtieri" i parė qė lė stafetėn.
  Lajmi i sapodalė ka qenė njė bombė e vėrtetė pėr tė gjithė dashamirėsit e skuadrės kampione tė Tiranės, qė tashmė u druhen turbullirave tė tjera pėr skuadrėn e tyre, ēka mund tė kushtėzojė rėndė ecurinė e kampionėve nė kampionat.
  Vetė Refik Halili, nuk jep asnjė detaj rreth kėtij vendimi, por konfirmon largimin si dhe zhvillimin e njė konference pėr shtyp nesėr apo pasnesėr: "Po, nuk janė thashetheme, jam larguar. Ēfarė mund t'ju them? Do tė zhvilloj njė konferecė pėr shtyp mjaft shpejt, brenda dy ditėve tė ardhshme". I prerė dhe aspak nė humor, Refik Halili ėshtė larguar nė njė ēast kur Tirana po kalonte turbullira nė kėtė fillim sezoni. Duket se problemet nė kampin bardheblu janė mė tė thella sesa ato qė janė shfaqur deri tani dhe se largimi i Halilit vjen fill pas konfirmimit tė Starovės. Duket se pėr kėtė vendim donatorėt nuk paskan qenė nė njė mendje dhe largimi i Halilit (prej kohėsh simpatizant, mik dhe shok i Devi Mukės, gjė qė e ka deklaruar vetė nė njė emision sportiv nė Telesport) ka ardhur pak ditė pas vendimit pėr tė mbajtur trajnerin.


  _________________

  REAL
  Tifoz Nderi
  Tifoz Nderi

  Numri i postimeve : 37
  Registration date : 02/10/2007

  Re: Futrunė bardheblu, ikėn Refik Halili

  Mesazh nga REAL prej Tue Oct 02 2007, 15:58

  KY E BLEN KAMPIONATIN SHQIPTAR
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: Futrunė bardheblu, ikėn Refik Halili

  Mesazh nga polskaALB prej Wed Oct 03 2007, 16:41

  GOLDIAN shkruajti:KY E BLEN KAMPIONATIN SHQIPTAR

  kjo gjo dihet po me cin do flases


  _________________

  Sponsored content

  Re: Futrunė bardheblu, ikėn Refik Halili

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 19:04