Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  humbet shkumbini ndaj tiranes

  Share
  avatar
  tapa
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 11
  Registration date : 06/08/2007

  humbet shkumbini ndaj tiranes

  Mesazh nga tapa prej Sun Sep 02 2007, 04:49

  Shkumbini humbet me resultatin 2 - 0 per tiranen. tirana shenon ne minuten e 12 me ane te nji penalltie e gjuajtur nga fortuzi, dhe ne minuten e 60 shenon dhe golin e 2 per tiranen Sefa. .

  mos u merzisni cuna ky ehste vetem fillimi.

  FORCA SHKUMBINI

   Ora ėshtė Mon Jun 18 2018, 18:50