Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Mbi 10.000 tifoz nderojnė Puerta-n

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Mbi 10.000 tifoz nderojnė Puerta-n

  Mesazh nga polskaALB prej Thu Aug 30 2007, 18:46

  Mbi 10.000 tifoz nderojnė Puerta-n Trupi i pajete i anetarit te reprezentacionit spanjoll dhe Sevilla Antoni Puerta u soll ne stadiumin e Sevilla ku miq, shok, familjar dhe tifoz ishin mbledhur per ti bere homazhet e fundit te te ndjerit. Tifozet te gjithe ne kor kendonin emrin e tije kurse lojtaret e Svillas hyne ne stadium bashk me trajnerin Ramos. " Kur ndodhi e gjithe ngjarja ne fushe, nuk mendonim se eshte dicka dramatike. Ai vet e leshoi fushen dhe iku ne zhveshtore. Te kishim ditur se eshte aq serioze do te nderprisnim ndeshjen. Jemi te shokuar, nuk mund te besojme. E keqja edhe me e madhe eshte gruaja e tije shtatzene" - thot mbojtesi i Sevillas Andy Hinkel.

  Lamtumiren e fundit per Puertan e dhane edhe ish-bashklojtaret e tije, perfshire ketu edhe Sergio Ramos.

  Te gjitha ndeshjet e Sevilla kete jave perfshire Super-Kupen e Europes ku Sevilla takohej me Milanin si dhe takimin e rradhes ne Primera me Osasunen jane prolonguar per kohe te pacaktuar.

  </A>

  </A>

  </A>

  </A>


  _________________

   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 18:27