Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Llani-Memellit:Mos shėno mė, po ja’u lėmė

  Share
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Llani-Memellit:Mos shėno mė, po ja’u lėmė

  Mesazh nga stilltoni prej Mon May 11 2009, 12:50

  Njė episod i ēuditshėm ka ndodhur nė momentin qė sulmuesi Memelli ka shėnuar golin e tretė pėr Tiranėn. Pėrveē mėnyrės sė bukur tė realizimit ky gol ka patur edhe njė veēanti tjetėr: Portieri peqinas Llani i afrohet sulmuesit pogradecar tė Tiranės duke i thėnė se “ne ju lejojmė tė shėnoni ndėrsa ju kėrkoni rezultat tė thellė”. Menjėherė pas kėtij momenti portieri dhe njėkohėsisht kapiteni i ekipit tė Shkumbinit afrohet drejt stolit tė skuadrės sė tij duke kėrkuar zėvendėsimin. Trajneri Magani i bėn me shenjė tė vazhdojė lojėn dhe pėrpiqet tė qetėsojė kapitenin e tij. Episodi ka ngjallur habi tek tė pranishmit e pakėt nė stadium duke lėnė shteg pėr dyshime, pasi Tirana nuk shėnoi mė duke u ndalur nė shifrėn 3 tė golave nė portėn kundėrshtare. Edhe nė pjesėn e dytė bardheblutė pėrpos mundėsive tė shumta nuk e dėrguan mė topin nė rrjetė. Ky rast tė bėn edhe njė herė tė mendosh se fundi i kampionatit nuk luhet vetėm brenda fushe...

  Sporti shqitpar

   Ora ėshtė Sun Jan 20 2019, 16:01