Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Shkumbini, “jo” gjyqtarit tė huaj nė Kupė

  Share
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Shkumbini, “jo” gjyqtarit tė huaj nė Kupė

  Mesazh nga stilltoni prej Mon Apr 27 2009, 12:39

  Pas ndeshjes me Dinamon, trajneri Magani ka shprehur hapur qėndrimin e klubit tė tij, i cili nuk do tė pranojė gjyqtar tė huaj nė Kupėn e Shqipėrisė, pas kėrkesės sė klubit “Flamurtari”. “Ēuditemi nga kėrkesa e Flamurtarit pėr gjyqtarė tė huaj nė Peqin. Nė ndeshjen e parė ne jemi arbitruar nga Jareci nė Vlorė dhe kemi humbur. S’ka arsye pse tė jetė njė gjyqtar i huaj nė ndeshjen tonė dhe ne si klub jemi kundėr kėsaj kėrkesė. Nė kėtė mes edhe FSHF duhet tė vendosė drejtėsi, duke mos lejuar kėrkesa tė tilla pa lidhje.”

   Ora ėshtė Sun Jan 20 2019, 16:38