Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Tirana, leksion tė mirė Shkumbinit

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Tirana, leksion tė mirė Shkumbinit

  Mesazh nga polskaALB prej Mon Apr 13 2009, 14:15

  SHKUMBINI – TIRANA 0-3

  SHKUMBINI: Ajazi, Magani, Zyba (Ēela 46’), Karaj, Nuka, Dokja,
  Kiptiu (Kreci 52’), Branica, Spahiu, Salliu, Balliu (Dervishi 61’).
  Trajner: Xh.Lundraxhiu

  TIRANA: Kuka, Kuēi(Xhafa 58’), Gjuzi, Hasa (Ēaushi 30’), Omuri, Vrapi,
  Muēa, Tushe, Rrica, Gjoka, Zalta (Banushaj 64’). Trajner: I.Muēa

  SHĖNUES: Tusha 25’, Gjoka 51’, Zalta 57’

  GJYQTARĖ: F.Lika, F.Ahmetaj, A. Ahmetaj (Berat)

  Bardheblutė kanė befasuar Shkumbinin, duke e mundur 3-0 nė fushėn
  e vet. Tusha ka kaluar nė avantazh miqtė, ndėrsa peqinasit kanė
  humbur njė mundėsi tė mirė me 11-metėrsh pėr tė barazuar. Nė
  pjesėn e dytė, kryeqytetasit e drejtuar nga Ilir Muēa shėnuan edhe
  dy gola tė tjerė me autor Gjokėn dhe Zaltėn.


  _________________

   Ora ėshtė Sun Jan 20 2019, 16:18