Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  SHKUMBINI 1-0 Besa

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  SHKUMBINI 1-0 Besa

  Mesazh nga polskaALB prej Sun Apr 12 2009, 11:07

  SHKUMBINI-BESA 1-0

  Shkumbini, falė 20-vjeēarit Erjon Mustafaj (5’), ia doli tė fitojė sfidėn direkte pėr vendin e katėrt nė kampionat dhe betejėn pėr njė vend nė Ligėn e Europės. Shkumbini ėshtė edhe gjysmėfinalist nė Kupėn e Shqipėrisė.


  _________________

   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 18:59