Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


    Teuta 1-0 SHKUMBINI

    Share
    avatar
    polskaALB
    Admin
    Admin

    Male Numri i postimeve : 578
    Age : 32
    Vendndodhja : Warsaw / Poland
    Profesioni : Studenti
    Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
    Registration date : 26/06/2007

    Teuta 1-0 SHKUMBINI

    Mesazh nga polskaALB prej Fri Apr 03 2009, 00:09

    TEUTA-SHKUMBINI
    Remzi Sadiku (5 ndeshje) u zgjodh nga shorti pas dy raundeve tė dėshtuara tė Ēekajt e Pezėz. Elbasanasi, njė nga shpresat e reja tė “bilbilave” shqiptarė nuk ka nė statistikat e tij asnjė precedent si me Teutėn ashtu dhe me Shkumbini.


    _________________

      Similar topics

      -

      Ora ėshtė Fri Feb 23 2018, 17:02