Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  XHAVIT ISMAILI

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  XHAVIT ISMAILI

  Mesazh nga polskaALB prej Tue Aug 21 2007, 21:02

  PRESIDENT KLUBI


  Edituar pėr herė tė fundit nga nė Thu Jan 31 2008, 13:44, edituar 1 herė gjithsej


  _________________
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: XHAVIT ISMAILI

  Mesazh nga polskaALB prej Mon Nov 05 2007, 14:54

  Presidenti i klubit peqinas kėrkon tjetėr triumf nė derbi me Elbasanin

  Ismaili nė qiellin e shtatė: Ky, ekipi qė dua

  Ka qenė njė veprim tepėr i veēantė ai i pasdites sė tė shtunės, kur presidenti i Shkumbinit, Xhavit Ismaili, sė bashku me kryetarin e Bashkisė sė Peqinit, Ilir Rrusha,janė vendosur nė mes tė tifozėve peqinas dhe kanė qenė njė katalizator pėr ta, tė cilėt kanė qenė tė ekzaltuar gjatė gjithė kohės dhe kanė mbajtur tė ndezur atmosferėn
  e takimit me Besėn. Pas ndeshjes, ashtu sikurse edhe tė gjithė tė pranishmit e tjerė, presidenti i ekipit ka qenė ndėr mė tė gėzuarit pėr kėtė fitore tė tė tijve. Pa pėrfunduar loja, ai i ka dorėzuar njė shumė prej 10 000 dollarėsh amerikanė portierit tė dytė tė skuadrės, Gaspėr Ndoja, pėr t’ia dhėnė shokėve dhe vetė ėshtė ngjitur nė tribunė pėr tė marrė pėrgėzimet e VIP-ave tė shumtė qė gjendeshin nė kėtė ndeshje. Pas pėrfundimit tė takimit, nė njė prononcim pėr “Panorama Sport”, Ismaili tha se ky ėshtė ekipi qė ai dėshiron tė shohė gjithmonė: “Jam shumė i kėnaqur pėr kėtė fitore.Ndeshja qe nė njė nivel tepėr tė kėnaqshėm dhe
  gjej rastin qė t’i pėrgėzoj tė gjithė lojtarėt pėr shpirtin e garės qė treguan, - shprehet numri njė i klubit. - Me anė tė kėsaj fitoreje ju bėj me dije se ekipi i Shkumbinit do tė jetė gjithmonė larg pazareve, siē ishte pėrfolur shumė. Po ashtu do tė tregojė gjithmonė karakter dhe do tė zhvillojė gjithnjė ndeshje tė mėdha pėr tė qenė ndėr skuadrat mė tė mira tė kampionatit shqiptar. Pasi tė kemi pėrfunduar kėtė festė, ekipi do t’i rikthehet fushės sė gjelbėr pėr t’u pėrgatitur seriozisht pėr pėrballjen ndaj Elbasanit nė ndeshjen e mesjavės. I vlerėsoj shumė verdheblutė elbasanas dhe dua t’ju them se kemi tė bėjmė me njė sfidė derbi. Ne do tė pėrgatitemi seriozisht pėr kėtė takim dhe objektivi ynė do tė jetė fitorja. Skuadra po kalon njė gjendje tė mirė dhe duam qė ta vazhdojmė atė edhe mė tej. Djemtė e mi i kanė tė gjitha mundėsitė, prandaj s’ėshtė e tepėrt tė deklaroj se do tė kėrkojmė sėrish njė fitore, duke respektuar edhe Elbasanin”, pėrfundoi Ismaili.


  _________________

  REAL
  Tifoz Nderi
  Tifoz Nderi

  Numri i postimeve : 37
  Registration date : 02/10/2007

  Re: XHAVIT ISMAILI

  Mesazh nga REAL prej Tue Dec 04 2007, 16:08

  besoj se dhe presidenti kafaj ne ate qe po ndodh keto jave ne peqin
  nuk ka si te jete ndryshe pasi koleget e superliges jane te gjithe mafioze
  avatar
  LuAnIBarDhEKalTer
  Moderator
  Moderator

  Male Numri i postimeve : 116
  Registration date : 22/09/2007

  Re: XHAVIT ISMAILI

  Mesazh nga LuAnIBarDhEKalTer prej Tue Dec 04 2007, 16:24

  GOLDIAN shkruajti:besoj se dhe presidenti kafaj ne ate qe po ndodh keto jave ne peqin
  nuk ka si te jete ndryshe pasi koleget e superliges jane te gjithe mafioze

  PO VLLA KE TE DREJTE SEPSE KY PRESIDENTI ME SA PO SHIKOJME PO TALL LESHT ME NE....NJE HERE I LARGO DHE TE NESERMEN THOTE QE I KA FALUR...SE CA PO NDODH SE MORIM VESH FARE..


  _________________

  REAL
  Tifoz Nderi
  Tifoz Nderi

  Numri i postimeve : 37
  Registration date : 02/10/2007

  Re: XHAVIT ISMAILI

  Mesazh nga REAL prej Tue Dec 04 2007, 19:08

  LuAnIBarDhEKalTer shkruajti:
  GOLDIAN shkruajti:besoj se dhe presidenti kafaj ne ate qe po ndodh keto jave ne peqin
  nuk ka si te jete ndryshe pasi koleget e superliges jane te gjithe mafioze

  PO VLLA KE TE DREJTE SEPSE KY PRESIDENTI ME SA PO SHIKOJME PO TALL LESHT ME NE....NJE HERE I LARGO DHE TE NESERMEN THOTE QE I KA FALUR...SE CA PO NDODH SE MORIM VESH FARE..
  gjynah i madh
  me mire te luajme nje superlige pa presidenta dhe me djem te rinj se me te tille njerez
  dje i perjashto sot i kthe ska kuptim

  Edmond-cela

  Numri i postimeve : 9
  Registration date : 03/02/2008

  Re: XHAVIT ISMAILI

  Mesazh nga Edmond-cela prej Mon Feb 04 2008, 02:30

  edhe une i bashkohem mendimve tuja

  Sponsored content

  Re: XHAVIT ISMAILI

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 02:53