Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Elbasani 2-2 SHKUMBINI

  Share
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Elbasani 2-2 SHKUMBINI

  Mesazh nga polskaALB prej Fri Mar 13 2009, 01:34

  Elbasani-SHKUMBINI
  Artan Taullai (9 ndeshje) do tė gjykojė derbin e prefekturės sė Elbasanit. Gjyqtari i Kolegjiumit tė Tiranės ka drejtuar mė parė Elbasani-Teuta (0-1). Asnjė ndeshje e Shkumbinit nė statistikat e Taullait.


  Edituar pėr herė tė fundit nga polskaALB nė Sun Mar 15 2009, 21:59, edituar 1 herė gjithsej


  _________________
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: Elbasani 2-2 SHKUMBINI

  Mesazh nga polskaALB prej Sun Mar 15 2009, 13:46

  Dita e verės dhe derbi i prefekturės sė Elbasanit shtynė pėr 24 ora kampionatin shqiptar. Tė dy skuadrat patėn fate tė ndryshme nė ēerekfinalet e Kupės sė Shqipėrisė: Elbasani u eliminua (duke djegur pėrfundimisht sezonin), ndėrsa Shkumbini kaloi (pa probleme rregulloreje) drejt katėr mė tė mirave. Peqinasit, tė cilėt ėndėrrojnė pėr herė tė parė Europėn, do tė bėjnė ē’ėshtė e mundur tė mos dalin pa pikė nga Elbasani. Nė takimin e fundit nė “Ruzhdi Bizhuta” ndeshja u mbyll 1-1, me protagonist Gentian Stojkun, i cili shėnoi golin pėr Elbasanin dhe autogolin nė favor tė Shkumbinit.


  _________________

  kliti

  Male Numri i postimeve : 73
  Age : 29
  Registration date : 15/10/2007

  elbasani-shkumbini 2-2

  Mesazh nga kliti prej Sun Mar 15 2009, 19:33

  Shkumbini mori njė tjetėr pikė tė vlefshme nė barazimin nė transfertė me
  Elbasanin (2-2), duke i zhytur verdheblutė nė krizė tė plotė, pasi
  skuadra e Sejdinit ėshtė shumė pranė zonės play-out. Fjodor Xhafa
  shėnoi pėr Elbasanin brenda dy minutash (19’ e 21’), ndėrsa Nora nė
  fundin e pjesės sė parė e Dervishi nė minutėn e 50-tė vulosėn
  rezultatin.

  Lumi i kalter

  Male Numri i postimeve : 11
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : Marketing
  Registration date : 24/02/2009

  Re: Elbasani 2-2 SHKUMBINI

  Mesazh nga Lumi i kalter prej Sun Mar 15 2009, 20:56

  Do kishim fitu nqs nuk do kishim humbur aq raste sa humbem.
  Kemi disa ndeshje qe krijojme po nuk finalizojme dot.
  Megjithate te na je jepnin kete rezultat para ndeshjes do e mernim me qejf, por ashtu si shkoi loja meritonim me shume.

  Lumi i kalter

  Male Numri i postimeve : 11
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : Marketing
  Registration date : 24/02/2009

  Re: Elbasani 2-2 SHKUMBINI

  Mesazh nga Lumi i kalter prej Sun Mar 15 2009, 21:04

  Elbasani - Shkumbini 2-2.
  Kemi shperdoruar shume raste. Te shohim perpara ndeshjen me Partizanin tani.
  Ne 4 ndeshjet qe vijne kemi 3 ndeshje brenda dhe nje jashte me Teuten.
  3 fitore dhe nje pike ne Durres do ishte fantastike.
  Kemi shanse te kapim dhe vendin e trete.
  Ka thashetheme qe edhe Dinamo po e po qe do skualifikohet nga sheklja e rregullores me aktivizimin e Bakajt por mund te quhet edhe Vllazina e elemimuar per shkak se u arrit ne fushen e lojes. Kjo na le te vetem ne finale me Tiranen.
  Sa bukur do ishte... Por jane vetem thashetheme, ishalla behen te verteta...
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Re: Elbasani 2-2 SHKUMBINI

  Mesazh nga stilltoni prej Mon Mar 16 2009, 12:50

  urime per barazimin . i urojme nje fitore me partizanin tani

  Sponsored content

  Re: Elbasani 2-2 SHKUMBINI

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Dec 13 2018, 02:19