Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Do te arrije te zgjase vazhdimesine e fitoreve?

  Share

  paolo rossi

  Numri i postimeve : 42
  Registration date : 05/09/2007

  Do te arrije te zgjase vazhdimesine e fitoreve?

  Mesazh nga paolo rossi prej Sun Mar 01 2009, 20:12

  Shkumbini me fitoren e arritur ndaj Flamurtarit mbylli dhe fazen e dyte duke u renditur ne vendin e katert. Eshte fitorja e trete rradhazi ku Peqinasit po tregohen te pameshirshem ndaj te gjithe ekipeve ne fushen e saj. Te shtunen e ardhshme do te jete mysafir perseri Partizani i Duros i cili me fitoren e arritur sot ne trasferte ne fushen e Elbasanit sikur po merr fryme me qete. dy jave me pare peqinasit e mposhten Partizanin me rezultatin e ngushte 1 me 0, Te dyja ekipet po kalojne nje forme te mire, prandaj te presim fundin e javes tjeter se kush do te dije me mire te shpalos taktikat ne fushen e lojes. Shkumbini do te arrije te mposhte perseri te kuqte e Xhanit? Do te arrije te zgjase vazhdimesine e fitoreve? Shpresojme qe tifosat Peqinas te shikojne nje fair play te vertete duke fituar edhe nje tre pikesh te rendesishem, i cili do te jete shume i rendesishem per ecurine e objektivave te vena ne fillim te kampionatit. duke pare njekohesisht dhe ecurine e kryesuesve eshte per te shpesuar, siē thote dhe fjala e urte SHPRESA VDES E FUNDIT - LA SPERANZA é L'ULTIMA A MORIRE
  Urime ekipit te Skumbinit ne fitore te tjera.
  Me respekt R. S.
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Re: Do te arrije te zgjase vazhdimesine e fitoreve?

  Mesazh nga stilltoni prej Mon Mar 02 2009, 12:20

  shpresojme qe te zgjase . dhe vetem fitore pacim. po me duket se e kemi prap me flamurtarin dhe jo me partizanin ndeshjen e rradhes

  Lumi i kalter

  Male Numri i postimeve : 11
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : Marketing
  Registration date : 24/02/2009

  Re: Do te arrije te zgjase vazhdimesine e fitoreve?

  Mesazh nga Lumi i kalter prej Mon Mar 02 2009, 13:07

  Me flamurtarin do e kemi dhe partizani vjen pas dy javesh.
  Mjafton qe ekipi te qendroje me kembe ne toke dhe ti marim ndeshjet nje e nga nje. Sigurisht qe nje nga 3 ekipet siper nesh do gaboje diku se eshte dhe 1/3 e kampionatit per tu luajtur, kshuqe na ngel vetem te shohim punen tone dhe kam shume shpresa qe do ngjitemi te pakten edhe nje vend deri ne fund te kampionatit.

  Sponsored content

  Re: Do te arrije te zgjase vazhdimesine e fitoreve?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun Jan 20 2019, 16:15