Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Peqinasit i duan tri pikėt

  Share
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Peqinasit i duan tri pikėt

  Mesazh nga stilltoni prej Fri Feb 27 2009, 14:09

  Skuadra peqinase tashmė e ka lėnė pas ndeshjen e Kupės me
  Besėn, nė tė cilėn nuk ka shkuar mė shumė se barazimi 1-1. Dhe
  duke ekzistuar njė mundėsi kualifikimi nė ndeshjen e kthimit, Shkumbini
  tashmė ka nisur tė pėrqendrohet pėr takimin e radhės nė
  kampionat, qė ėshtė me Flamurtarin nė Peqin. Pas atyre rezultateve
  tė mira nė kampionat, ku skuadra e Shkumbinit vjen nė pėrballjen
  me Flamurtarin pas fitores nė transfertė ndaj Apolonisė,
  djemtė e Maganit duhet tė tregojnė se e meritojnė pozicionin
  aktual nė renditje. Bėhet fjalė pėr vendin e katėrt qė ata kanė, kur
  janė vetėm dy pikė larg
  Dinamos sė vendit tė
  tretė. Edhe pse Besa
  ndodhet katėr pikė larg
  Shkumbinit nė renditje,
  kjo nuk do tė thotė qė
  peqinasit tė rrinė tė
  qetė e tė mos synojnė
  ngjitjen nė renditje,
  duke pritur edhe ndonjė
  hap fals tė Dinamos.
  Ndonėse do tė jetė e
  vėshtirė tė mendohet
  qė Dinamo mund tė
  gabojė, sepse shihet
  qė blutė janė duke kaluar
  njė moment tė mirė
  nė kampionat. Por Shkumbini
  duhet tė bėjė
  punėn e tij, tė fitojė me
  Flamurtarin pėr tė konsoliduar
  vendin e katėrt
  e mė pas tė kėrkojė dhe
  ngjitjen nė tabelė. E
  rėndėsishme ėshtė qė
  kundėrshtari i kėsaj radhe
  nuk ėshtė plotėsisht
  i freskėt nė aspektin fizik, sepse edhe Flamurtari ka luajtur nė
  mesjavė, kur ka mundur Partizanin nė ndeshjen e parė tė turit
  ēerekfinal. Nė fazėn e parė peqinasit arrinin tė merrnin njė barazim
  tė vyer nė Vlorė, teksa barazonin me rezultatin e bardhe 0-0.
  Pėr Maganin, edhe pse dy lojtarė janė ndėshkuar me kartonė tė kuq
  nė ndeshjet e Kupės sė Shqipėrisė, nuk do tė ketė shqetėsime,
  sepse skuadra peqinase do tė jetė e plotė pėrballė Flamurtarit. Pritet
  njė sfidė interesante, edhe sepse tė dyja skuadrat kanė objektiva tė
  qarta nė kėtė kampionat. Fatmir Ahmet
  Panorama sport

  laurent

  Male Numri i postimeve : 7
  Age : 28
  Vendndodhja : tirane
  Profesioni : futbollist
  Skuadra juaj e Zemres : shkumbini ne kete bote dhe ate tjetren
  Registration date : 06/04/2008

  Re: Peqinasit i duan tri pikėt

  Mesazh nga laurent prej Fri Feb 27 2009, 15:54

  ishalla cunat nuk jan te trondit nga ai gjykim qe beri ai maskara,por duhet te ngreme koken e te vazhdojme rrugen tone drejt kupave te europes.para cuna .....................................
  avatar
  polskaALB
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 578
  Age : 33
  Vendndodhja : Warsaw / Poland
  Profesioni : Studenti
  Skuadra juaj e Zemres : SHKUMBINI kush tjeter... :)
  Registration date : 26/06/2007

  Re: Peqinasit i duan tri pikėt

  Mesazh nga polskaALB prej Fri Feb 27 2009, 17:52

  besoj qe ndeshja me kavajen eshte lene pas bashke me gjykimin...

  fooorca shkumbini aoma vazhdojm e besojm tek ju...


  _________________

  Sponsored content

  Re: Peqinasit i duan tri pikėt

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun Jan 20 2019, 16:25