Trasferohemi ne www.Ksshkumbini.com

www.Ksshkumbini.Info


  Tė paktėn do garantojmė portėn pa gol

  Share

  kliti

  Male Numri i postimeve : 73
  Age : 29
  Registration date : 15/10/2007

  Tė paktėn do garantojmė portėn pa gol

  Mesazh nga kliti prej Wed Feb 25 2009, 12:35

  Llani: Nė Kupė ėshtė shumė e rėndėsishme


  Nė takimin ndaj Apolonisė ka spikatur si njė ndėr lojtarėt mė
  tė mirė nė fushė. Kapiteni i Shkumbinit ka 180 minuta pa pėsuar gol,
  por tregohet modest, teksa kėtė ia dedikon shokėve tė tij. Dėshira
  ėshtė qė edhe nė dy ndeshjet e tjera qė luhen nė harkun e pesė ditėve
  tė mos pėsojė gol, sidomos nė takimin e kupės ndaj Besės. Sipas tij,
  duket se ekipi po rigjen formėn dhe shpreson tė tregojė mė tė mirėn nė
  kupėn e Shqipėrisė dhe mė pas nė takimin ndaj Flamurtarit nė kampionat,
  duke mos e ndarė luftėn nė kėto dy kompeticione tė rėndėsishme. “Kemi
  bėrė njė paraqitje tė kėnaqshme nė Fier, teksa kemi marrė njė tre
  pikėsh nė transfertė. Ajo qė na shqetėsonte ishte se udhėtonim me
  mungesa, por padyshim qė nė ekip ekziston grupi, i cili e mposht
  individualitetin dhe kėtė ne e treguam mė sė miri ndaj Apolonisė. Sot
  kemi njė ndeshje tė rėndėsishme pėr kupė, por ajo qė dua tė theksoj
  ėshtė fakti se nuk mund tė bėjmė dot asnjė dallim midis kėtyre dy
  kompeticioneve. Kjo do tė thotė se do tė luajmė shumė tė pėrqėndruar
  ndaj ekipit tė Besės, por pa lėnė mėnjanė interesimin pėr ndeshjen e
  fundjavės ndaj Flamurtarit, pėr kampionat. Padyshim qė takimi i kupės
  pėrbėn njė objektiv pėr ne, ndaj edhe duam tė tregojmė mė tė mirėn.
  Tashmė shpresoj qė ta ruaj tė paprekurportėn, sa mė gjatė qė tė jetė e
  mundur dhekjo pikėsėpari ėshtė shumė e rėndėsishme nė ndeshjen kundėr
  Besės”, pėrfundon kapiteni Llani.
  avatar
  stilltoni
  Admin
  Admin

  Male Numri i postimeve : 301
  Vendndodhja : Itali
  Profesioni : Student
  Skuadra juaj e Zemres : Shkumbini
  Registration date : 26/06/2007

  Re: Tė paktėn do garantojmė portėn pa gol

  Mesazh nga stilltoni prej Wed Feb 25 2009, 16:07

  suksese portierit tone. je nr 1

   Ora ėshtė Sun Jan 20 2019, 16:33